Що нового?

Придбаний Свій будинок без помилок. Що потрібно знати замовнику (Олександр Дубовенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 147 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 12.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 25780

свій будинок без помилок. Що потрібно знати замовнику. На досвіді будівництва для 4000 сімей


Книга у форматах FB2, PDF, EPUB, MOBI, DOC, TXT, RTF
Об'єм: 200 стор. 33 ілюстрації
Автор: Олександр Дубовенко

про книгу:
Загорівшись мрією про власний будинок, можна з легкістю зануритися в безодню страху, впасти в паніку або, навпаки, вдаритися в лихе шапкозакидательство " а я все зроблю сам!"
Стоп!​
перш за все, потрібно видихнути і запитати себе: "а що я знаю про будівництво будинків?"Швидше за все, не дуже багато. І тоді на допомогу Вам прийде ця книга-перше в Росії видання, в якому послідовно і на доступній мові розбираються всі етапи проектування і будівництва заміського житла.

  • Як вибрати земельну ділянку?
  • Як оцінити бюджет?
  • На що звертати увагу при виборі конструкцій і матеріалів?
  • Індивідуальному або типовому проекту віддати перевагу?
  • Як вибрати будівельну компанію?
  • Як працюють дизайнер і архітектор?
  • Як облагородити прибудинкову ділянку?
  • Що враховувати при проектуванні інженерних систем і комунікацій?
  • Як поєднати в інтер'єрі красу, функціональність і зручність?
Всі відповіді-тут, в цій книзі. Прочитавши її, Ви отримаєте найважливіший мінімум структурованих знань, які дозволять вам зробити усвідомлений вибір технологій, рішень і виконавців і в підсумку стати володарем відмінного заміського будинку!

ви дізнаєтеся:
  • Як вибрати свій шлях будівництва заміського будинку.
  • Як не загубитися в різноманітті рішень і технологій.
  • Як не допустити критичних помилок і не потрапити в руки недобросовісних виконавців.
Для кого:
- Для всіх, хто хоче побудувати свій будинок і зберегти час і нерви.

Сайт, що продає:
https://privatelink.de/?https://www.litres.ru/aleksandr-dubovenko/svoy-dom-bez-oshibok-chto-nuzhno-znat-zakazchiku-na-op/
 
Угорі