Що нового?

Придбаний Свобода (Микола Котін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 434 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 17.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Привіт, мене звуть Микола Котін. Мій стаж в інтернеті 4 роки. За цей час я випробував багато способів заробітку, пройшов достатню кількість якісних тренінгів і створив кілька джерел доходу. Є своя школа навчання, де люди вчаться залучати партнерів і будувати бізнес. Також Я є творцем курсів по трафіку і міні-книг на тему бізнесу.У курсі "Свобода" я показую, як крок за кроком створити пасивний дохід. За роки в Інтернеті я створив біля себе коло людей, які мені довіряють. І на даний момент я і мої партнери отримуємо додатковий пасивний дохід, який тепер доступний і Вам.

ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ ВИ ОТРИМАЄТЕ?
  • прості і наочні способи, які дозволять вам заробляти віддалено 100 000 рублів на місяць і більше.
  • можливість подорожувати і заробляти з будь-якої точки світу, маючи під рукою лише комп'ютер і доступ в інтернет.
  • ви зможете створити пасивний дохід і працювати тільки на себе. Вам більше не доведеться виконувати доручення дурних начальників.
  • ви зможете займатися улюбленою справою і отримувати задоволення від роботи. Більше ніякої рутини, яка не приносить радості.
  • ви зможете поміняти своє оточення і почнете розвиватися разом з людьми, які вже досягли певних вершин.
 
Угорі