Що нового?

Набір учасників [Таємниця життя] Активація свого енергетичного потенціалу через світлове поле (Микита Ємельянов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 14339 ГРН
Учасників: 0 з 149
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 100.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

[COLOR=# b30000] ТАРИФ ВІП[/COLOR]

6 топових проблем перед людиною, які можна вирішити за допомогою активації світлового поля


проблеми, складності, недостатність здоров'я

тіло світла - не панацея, але прокачуючи за допомогою цієї методики енергію, людина краще себе почуває, харчування стає більш здоровим, спосіб життя більш активним, є приклади одужання від різних болячок!

проблеми, складнощі у відносинах (дружина, чоловік, рідні, на роботі)
Прокачане світлове тіло-відмінний інструмент розв'язання кармічних вузлів, які роками ми зав'язуємо, Практика дозволяє гармонізувати, відновити відносини, перш за все всередині себе, що відбивається безпосередньо позитивним чином на рідних, близьких, колегах по роботі!

мене не розуміють. Самотність
ви познайомитеся з шукають людьми, такими ж як і ви, багато дружать і спілкуються після курсу. Ще більше - ми часто зустрічаємося в групі підтримки і організуємо виїзди по місцях сили всі разом, де спільно спілкуємося і творимо.

не можу знайти своє призначення
активуючи простір серця - ми відновлюємо зв'язок з Вищим "Я" - нам стає доступна вища інтуїція, яка підводить нас до розкриття нашої місії.

душевний стан, низька самооцінка. Як привести емоції в рівновагу
у техніці подихів Мер-Ка-Ба-найперший етап-це балансування емоцій, всього 6 подихів гармонізують все наше істота, і це найшвидший спосіб приведення себе в баланс, який можна собі уявити!

фінансові складності, недостатній дохід
звичайно тіло світла саме по собі грошей не приносить, але відновлюючи свою енергетику, вибудовуючи зв'язок з Вищим "Я" у вас з'являється мотивація розвиватися, рухатися вперед, і нести цінність людям, звідси ви отримує подяку від світу у вигляді фінансів. Не забудьте додати сюди програмування реальності за допомогою заходів-Ка-Ба - що попросите-то і отримаєте.


труднощі, з якими зараз стикаються більшість людей, що запускають свою енергетику, пов'язані з особливістю мислення і сприйняття:
Практика описана як потрібно робити - сприймають зовсім по іншому
Багато підводних каменів, не описаних у книзі
Невпевненість в правильності дій
Страх перед незвіданим
Психологічні травми-заважають відкрити серце і підвищити вібрації

в результаті проходження семінару:
активуєте своє світлове поле і простір серця
Підсиліть власну енергетику в рази
Створите міцний зв'язок з Вищим "Я"
Активуєте екстрасенсорні здібності
Активуєте самовостанновітельние фунції організму
Звільніться від стресу і емоційних травм




https://privatelink.de/?https://taynizhizni.ru/merkaba#cat
 
Угорі