Що нового?

Набір учасників Так, я знаю! Я володію англійською мовою на рівні А2. Пакет-можу все сам (Катерина Нігматуліна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4706 ГРН
Учасників: 0 з 97
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 50.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

про що цей курс?

Повний 4-місячний курс англійської, в якому ви вивчите всі теми рівня A2!

Заняття проходитимуть 2 рази на тиждень у вигляді відео-уроків від 30 до 60 хвилин. На виконання одного уроку потрібно від 60 до 120 хвилин в залежності від початкового рівня.

Крім того, в цьому курсі для другої і третьої групи щотижня буде додатковий урок Reading Club, де ми будемо вчитися читати і слухати оригінальну англійську пресу і відео)!


для кого призначений курс?

цей курс для тих, хто:

  • - хоче впевнено говорити, читати, аудіювати і писати англійською
  • - хоче спокійно подорожувати по світу і спілкуватися в будь-якій країні
  • - потребує англійської для роботи або навчання
  • - пройшов курс рівня A1 і готовий вчити англійську далі якісно і захоплююче!
  • - починає вивчати англійську в моїй академії не з нуля, тобто вміє читати, писати, знайомий з усіма граматичними темами рівня A1, розбирається в Present Simple, Present Continuous, Past Simple
  • - готовий працювати для результату
на цьому курсі ви навчитеся:
  • - навчіться розповідати історії англійською, використовуючи три минулих часу Past Simple, Past Continuous, Past Perfect
  • - дізнаєтеся про основні способи висловлювати майбутнє (і ні, це зовсім не тільки WILL)
  • - розберетеся з одним з найбільш страшних всіх студентів часів Present Perfect
  • - вивчіть різні типи питань англійською
  • - познайомитеся з безособовими формами дієслова
  • - будете читати книгу і статті англійською
  • - продовжте спілкуватися в простих повсякденних ситуаціях (в готелі, в ресторані, в магазині, в аптеці, в місті)
  • - будете багато аудіювати
  • - вивчіть близько 500 слів і будете повторювати ті, що знали до цього
  • - вивчіть цікаві факти про англійську мову і Великобританію
  • - навчіться описувати фотографії, писати неформальні і формальні імейли, писати есе і свою біографію
https://privatelink.de/?https://nigmatulinaacademy.getcourse.ru/A2
 
Угорі