Що нового?

Придбаний Талісмани-коректори удачі і карти Ба Цзи: створення та активація (Марія Щербакова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1324 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 114.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
21 жовтня 2018, 12.00-16.00 Мск
Про що даний майстер-клас:
Скільки ж я зустрічаю інформації в інтернеті про талісмани-коректори!!! Їх розраховують за незрозумілими принципами, ними торгують, як сувенірами. Схоже, бізнес на талісманах стає навіть більш популярним, ніж торгівля грошовими жабами і китайськими монетками.
Найцікавіше те, що техніка корекції долі, здоров'я, грошової удачі, відносин та інших сфер життя за допомогою талісманів – є. Однак в ній також є досить конкретні правила, яких необхідно дотримуватися.
Ось про них і піде мова в даному майстер-класі.
Я розповім вам всі важливі моменти, що стосуються видів талісманів-коректорів, їх створення, активації та використання. Завдяки цьому ви:
1.Перевірте свої талісмани (якщо у Вас такі є) – чи є вони коректорами, і чого саме.
2.Дізнаєтеся, як насправді розраховуються талісмани, всі важливі принципи, які насправді необхідно врахувати, щоб талісман-коректор був ефективний.
3.Зрозумієте, а чи необхідний талісман-коректор безпосередньо Вам або Вашим близьким.
4.Зможете їх правильно створити, активувати і використовувати.
5.І, зрозуміло, зможете задати всі питання, що стосуються талісманів і корекції долі і удачі.
Разом з тим, мова піде не про магію. Йтиметься про фізику: про реальні принципи управління енергетикою людини через інші енергетичні об'єкти.
ВАЖЛИВЕ УТОЧНЕННЯ.
Це не майстер-клас про визначення корисних енергій
Щоб розрахувати енергію, яка повинна бути закладена в талісман, необхідно знати Ба Цзи і впевнено аналізувати свою карту, вміючи визначати корисні стихії. Якщо ви знаєте Ба Цзи на такому рівні, після майстер-класу Ви також зможете правильно розрахувати, який тип енергії потрібно поміщати в талісман-коректор, і створювати талстмани-коректори.
Якщо ні (а за 4-5 годин ми просто не встигнемо розглянути, як це робити) - ви зрозумієте принципи і умови, як визначати цю енергію. І будете знати, що вам ще потрібно освоїти, або – я дам наводку, як її можна розрахувати.
ЦЕ УНІКАЛЬНА ПРАКТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ.
Я-практикуючий майстер. Я використовую цю технологію в своїй роботі, і я не просто робила це багато разів, я також бачила, який ефект виходить в результаті.
Я збираюся вам розповісти не просто теорію, але практику розрахунку, створення і застосування талісманів-коректорів. У підсумку ви отримаєте в свої руки справжню "робочу" техніку, перевірену в дії.
Програма майстер-класу
1.Талісман-коректор і його взаємодія з енергетикою людини
2.Три складових ефективності талісмана
3.Що не є талісманом-коректором
4.Які талісмани дійсно працюють і як саме
5.Кілька слів про татуювання: хороших і поганих
6.Як визначити енергію, яка покращує удачу і долю людини
7.Правила створення талісмана-коректора
8.Правила активації талісмана-коректора
9.Правила використання талісмана-коректора
10. Практика і відповіді на питання
ФОРМАТ майстер-класу
Он-лайн заняття у вебінарній кімнаті. Ви будете чути мене + бачити мене і методичку. Вона також буде вислана Вам заздалегідь, щоб ви змогли її для зручності роздрукувати. Відеозапис буде обов'язково, відправлю на email після закінчення майстер-класу.
Тривалість заняття: 3-4 години. Даний майстер-клас проводжу вперше, тому, дивлячись як підемо за матеріалом – можливо, буде трохи більше/менше.
Традиційно - буде безліч прикладів.
Всім учасникам-сертифікат про проходження майстер-класу.
Даний майстер-клас - не початкового рівня. Я не буду пояснювати, як розраховувати оператив, табу і т.п. ідеально, якщо ви пройшли мій тренінг Ба Цзи для життя (хоча б 1й модуль), або курси ба Цзи У інших майстрів.
У будь – якому випадку-ви отримаєте максимальну користь, якщо Ваші знання Ба Цзи на рівні хорошого орієнтування в небесних стовбурах, земних гілках, злиттях, зіткненнях і впевненого визначення корисних стихій і табу.
https://privatelink.de/?http://sheng-wang.ru/fen-shuj/item/talismany
 
Угорі