Що нового?

Придбаний [Talmadgeharper] Трійка сили: любов до себе, самоповага і прийняття себе

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1361 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Trifecta of Power: Self Love, Self Worth, And Self Acceptance

mp3 аудіофайл для впливу на підсвідомість для збільшення внутрішньої сили

Слухайте, народ! Я збираюся вразити тебе гіркою правдою. Вам потрібна любов до себе і самоповага, якщо ви хочете процвітання у формі грошей, здоров'я і любові. Якщо у вас немає любові до себе і почуття власної гідності,... киньте все, що ви робите, і займіться цим ПРЯМО зараз.

Люди продовжують запитувати мене, навіщо їм любов до себе і самооцінка, щоб мої MP3 дійсно працювали за межею уяви. Гаразд, дозвольте мені поставити вам запитання. Серйозно, слухайте і відповідайте чесно. Я хочу, щоб ви думали про людину у своєму житті, яку ви дійсно ненавидите. Я маю на увазі того, хто діє вам на нерви і до якого ви взагалі не любите. Тепер я хочу, щоб ви представили цій людині прекрасний фінансовий подарунок. Ви, напевно, думаєте: "ні за що ... навіщо мені віддавати гроші тому, кого я не люблю?" ....... ТОЧНО !!!!!

Це основне правило поширюється не тільки на інших людей. Це відноситься і до вас самого. Коли ви цінуєте і любите щось або когось, ви дозволяєте собі віддавати цій людині, навіть якщо це ви самі. Ви даруєте подарунки людям, які, на вашу думку, гідні їх. Ось чому так важливо, щоб ви відчували себе гідними ..... Зрозуміли?

Це не ваша вина, що Ви залишилися без любові до себе, якщо у вас її немає. Суспільство сильно заплуталося в тому, як ми з народження обумовлені тим, що повинні "заробляти" свою цінність.

що входить в завантаження?
Trifecta of Power Enhanced Subliminal з резонансом Шумана

Як найкраще підвищити ефективність?
Слухайте перед сном хоча б раз на день протягом 3 тижнів. Більшість людей кажуть, що результати з'являються протягом першого тижня.

який очікуваний результат?
  1. Знайдете, що у вас неймовірна самооцінка.
  2. Відкрийте для себе неймовірну кількість любові до себе і прийняття себе.
  3. Отримуйте достаток від Всесвіту в міру того, як ви відчуваєте зростаюче прийняття себе, любов і значимість.
  4. Вибачте себе і позбудьтеся від отруйного негативу зі свого минулого.
  5. Розвинете душевний спокій, який дозволить вам швидко вчитися на будь-яких помилках, а не бути зруйнованими ними.
  6. Що б не сталося, ваша вібрація зміниться, і ваше життя зміниться.
  7. Зверніть увагу на ці зміни всього за 10 днів.
Які зобов'язання ви повинні взяти на себе?
Слухайте цей MP3 один раз в день перед сном, щоб заснути, слухаючи. Більшість людей кажуть, що результати з'являються в перший тиждень. Однак вам потрібно буде слухати кожну ніч 21 день поспіль, щоб досягти успіху. Важливо використовувати якісні вкладиші або навушники. Дешеві тридоларові вкладиші або навушники не здатні вловлювати всі ізохронні тони і підсвідомі сигнали.

https://privatelink.de/?https://harperhealing.com/index.php?main_page=product_info&cPath=7&products_id=116
 
Угорі