Що нового?

Придбаний Тантра для двох (Олександр Клінг)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Доповніть свою колекцію сакральних тантричних методів і випробуйте потрійне задоволення!
Я випустив ще один унікальний тантричний метод під назвою "Тантра для двох". Є книга для чоловіків, а є для прекрасної половини людства - Ви отримуєте дві книги відразу!
Тільки уявіть...
Що це таке? Повністю розчинитися в коханій людині, відчути його зсередини, втратити на час відчуття кордонів свого тіла і стати частиною партнера! Дивовижне і ні з чим не порівнянне стан.

"як отримати від близькості більше насолоди, більше глибини, більше почуттів?”
Йтиметься про особливий, вищому рівні любовних відносин. І скажу відразу, ці методу не підходять для випадкових зв'язків!
Але якщо ви дійсно прагнете відчути зі своїм партнером не тільки фізичне, а й духовне єднання, то я поділюся з вами одним особливим знанням...
Воно допоможе вам вийти на абсолютно новий рівень сексуальних відносин!
Але не тільки! Ви навчитеся краще розуміти і відчувати один одного в звичайному житті. Ваша любов стане більш піднесеною і глибокою, а почуття яскравіше. Ті, хто практикують Ритуальні заняття любов'ю, стають один для одного справжніми половинками.
У такій парі Ні чоловік Ні жінка вже ніколи не захочуть бачити поруч з собою ніякого іншого людини!!
До речі, практика спільної тантри може розвинути в вас здатність телепатично передавати свої думки один одному і відчувати, що відбувається з вашою половинкою навіть на відстані.

так, про тантру зараз говорять багато, але ...
Деякі аспекти тантричного сексу, а саме магічні заняття любов'ю, досі залишаються закритими від непосвячених.
Я є членом Міжнародної федерації Тантра-йоги, але саме вчення тантри завжди було моєю пристрастю. Я довгий час вивчав стародавні трактати і збирав рідкісні тантричні практики (до сих пір купую деякі). Тепер у моїй інформаційній колекції є такі речі, про які знають лише одиниці. Цю інформацію ви не знайдете їх ніде! І я готовий поділитися з вами цим рідкісним і корисним знанням.

що дає регулярна практика ритуальних занять любов'ю?
Коли ви досягнете найвищого екстазу і відчуєте, що розчинилися один в одному:
вам більше не захочеться нових сексуальних вражень і нових сексуальних партнерів. Насолода, яку ви відчуєте, не можна порівняти ні з одним найбільш вмілим звичайним сексуальним контактом;
ви навчитеся відчувати і розуміти партнера без слів, зможете згладити гострі кути, позбудетеся від ревнощів і образ і налагодите взаємини назавжди;
ви станете справжніми половинками один для одного, ваш партнер буде для вас найбажанішою людиною на землі;
ви разом перейдете на більш високий духовний рівень, вам стануть доступні стану, яких ви ніколи не відчували раніше;
ваша зв'язок стане кармічної, і в наступному втіленні ви знову зустрінете один одного, щоб пізнати ще більше любові і, нарешті, уникнути циклу перероджень, зберегти свій досвід і свою свідомість назавжди.
Крім того, зберігаючи сексуальну енергію, яка при звичайному оргазмі йде з тіла, ви зберігаєте свої сили, здоров'я і молодість.

Що ви дізнаєтеся?
  1. Як правильно підготуватися до тантричних сексуальних практик.
  2. Як виконати древній даоський сексуальний ритуал для здобуття безсмертя.
  3. Як провести таємну тантричну практику і досягти вершини сексуальної насолоди.
  4. Як обмінятися сексуальною енергією і відновити сили.
але це ще не все!
Ви отримаєте опис 10 кращих поз для магічного заняття любов'ю і одне абсолютно особливе вправу, яке допоможе вам духовно відчути свого партнера і подолати внутрішні блоки і комплекси.

P. S. Ритуальні заняття любов'ю допоможуть зробити ваш секс незабутнім: Ви станете чимось більшим, ніж ваші тіла! Тантричний секс-це можливість відчути духовну єдність і перейти на новий рівень любові і відносин.

[COLOR=# ff0000]буде надано 2 PDF-документи:
1 Тантра для двох-жіночий варіант.pdf
2 Тантра для двох-чоловічий варіант.pdf[/COLOR]

 
Угорі