Що нового?

Придбаний Тантра-містерія взаємин (Сергій Замковий)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 42
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 31.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
підриває мозок КОНТЕНТ

Цей курс містить 12 уроків тантри. Кожен урок буде буквально перевертати картину світу, яка устоялася у Вас в голові. А щоб Ваш мозок впорався з навантаженням, і внутрішні трансформації відбувалися швидше, я також включив в цей курс 25 уроків з асанами йоги!

Потужні ПРАКТИКИ

З кожним уроком пов'язані практичні завдання, які допоможуть вам прийняти інформацію, протестувати її, і перетворити в особистий досвід. В результаті, вже через місяць, ви опинитеся новою людиною, в новому для себе світі. Світі, який наповнений енергіями і любов'ю!

Прості техніки, які змінюють життя!!!

гармонізація відносин
Вважається, що тантра являє собою різні сексуальні техніки. Це дуже примітивний погляд. Дійсно, сексуальна енергія важлива, щоб пробудити наш інтерес, творчість, оживити нас. Тому ми будемо вчитися працювати з сексуальною енергією. Але найсолодші плоди тантри знаходяться глибше. Ви виявите в собі більш тонкі і цікаві стану. Ми будемо робити практики на розвиток чутливості, на здатність утримувати бажаний стан, встановлювати щирий контакт з оточуючими людьми, і медитувати насолоджуючись спілкуванням з людиною, будь то ділові переговори або заняття любов'ю. В результаті ви навчитеся управляти не тільки собою і оточуючими людьми, але навіть збігом обставин!

розкриття потенціалу
Більшість езотеричних практик ведуть нас вглиб себе. Яскравою особливістю тантри є те, що вона веде нас зовні. І ви знайдете себе там, де це здавалося неможливим. Впізнаєте себе з нового боку, несподіваною і довгоочікуваною. Тантра спрямована на те, щоб привнести в життя почуття задоволення, любові, щастя і свободи, причому найкоротшим шляхом. І у нас в курсі буде багато миттєвих трансформацій, які потрібно всього-лише дозволити собі. Ми будемо включати найрізноманітніші рівні свідомості. Це не навчання по книжці. Це шлях пізнання на особистому досвіді. В результаті вам відкриються знання, які давно вже вас чекають!

реальне поліпшення життя
Ми будемо робити безліч практик. Деякі з них виконуються в медитації на йогівському килимку, але значна частина виконується з оточуючими людьми (хоча вони про це і не здогадуються). Адже ви-частина соціуму. У Вас є сім'я, колеги по роботі, друзі, знайомі... Виходьте з кокона, і використовуйте ці грандіозні можливості для вашого розвитку! Тантра-це життя! І все, що вас оточує, є вашим особистим, унікальним простором для практики тантри. Більш того, критерій успішної практики - реальне поліпшення якості Вашого життя. Саме цим ми і займемося. Кожен урок цього курсу буде приносити вам практичний результат!
це курс для тих, хто хоче розвинути:
  • тонке відчуття енергій і станів
  • почуття головного в кожній людині
  • навик без причини подобатися людям
  • вміння гармонізувати будь-які відносини
  • здатність керувати своїм життям
  • уважність за будь-яких обставин
Плюс йога
Так як з'явиться незвична навантаження на мозок, щоб справлятися з нею Вам знадобиться багато енергії. Тому в програму входять регулярні заняття йогою. Акцент зроблений на розтяжку. По-перше, в результаті гнучкіше стає не тільки тіло, але і психіка. Завдяки цьому у Вас з'явиться шанс обхитрити власних тарганів. А по-друге, опрацьовуючи область таза ми гармонізуємо сексуальну сферу, і вивільняємо енергію, природний хід якої був заблокований різними заборонами, психотравмами, переконаннями і т. п. А сексуальна енергія є тією іскрою, яка розпалює полум'я нашого життя.

Вершина духовних вчень
Вчення тантри знаходиться на вершині езотеричних традицій буддизму та індуїзму. Тому практики тантри містять найбільш ефективні техніки трансформації і духовного зростання. На першому-ж уроці курсу ви зрозумієте глибоку причину цього. Тантра заснована на тій-же картині світу, і тих-же цілях, що і добре знайома нам йога. Завдяки цьому тантра прекрасно доповнює хатха-йогу, дозволяючи досягти цілей швидше.

Як завжди в своїх курсах, для освоєння високого духовного потенціалу вчення, я пропоную йти шляхом його практичного застосування. Для тантри найбільш наочним є гармонізація взаємин зі світом. І даний курс ставить саме цю мету-поліпшити ваші відносини з улюбленими людьми, колегами, і соціальними групами. Але паралельно, проходячи цей курс, ви освоїте глибокі езотеричні техніки самотрансформації, шаманські ритуали спілкування з природними енергіями, і станете власним духовним лікарем.

Автор
Моє знайомство з тантрою почалося чотири роки тому в Індії в "храмі любові" Свамі Харіпрема. Цей незвичайний чоловік допоміг мені увійти в тантру. Буквально кожну практику на мене обрушувалися інсайти! Це було вражаюче. Надалі я глибоко інтегрував тантру в своє життя, і відкрив багато нового рухаючись цим шляхом. Зараз я з радістю хочу поділитися з Вами секретами вчення тантри.

Сергій Замковий
Психолог, відвідав більшість країн Південно-Східної Азії та Африки, з метою вивчення культури та езотеричних традицій народів з незвичним для європейського розуму світоглядом.

Більше 15 років займаюся йогою. Навчався у різних вчителів, в різних традиціях, включаючи Індійські, тибетські та європейські.

З радістю навчаю технікам духовного розвитку.
/Сергій Замковий/
https://privatelink.de/?https://zamkovoi.ru/tantra12/
 
Угорі