Що нового?

Набір учасників Терапевтичний курс"тіло - не фігура". Самопоміч (Тамара Поданева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6618 ГРН
Учасників: 1 з 104
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 66.2 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
це не той курс або марафон, де тебе будуть "худнути", руйнуючи остаточно твоє життя і здоров'я
це глибокий тривалий терапевтичний курс, де ти знайдеш:
Оточення однодумців і цілющий досвід через спілкування: ніхто так тебе не зрозуміє, як ті, у кого так само є розлад харчової поведінки.
Професійну підтримку від чарівних помічниць-кураторів з психологічною освітою, і від мене-Тамари.
Наукову і психологічну базу для розуміння себе, свого стану і самодопомоги.
Можливість групової або особистої терапії в рамках курсу, для проживання своїх емоцій, почуттів і станів, і пошуку нових здорових стратегій життя.
Прикладні інструменти,
які посприяють прискоренню твого відновлення, як терапевтичні та лікарські вебінари.


цей курс для тебе, якщо:
мрієш знайти любов до себе і свого тіла
хочеш жити щасливе життя без нав'язливих думок про їжу і фігуру
ти мрієш про соціально-активне життя, але поки тільки самотність на тлі РПП
потребуєш підтримки однодумців і фахівців
у ремісії, але немає стабільності, знань і підтримки
хочеш жити без провини, сорому і тривоги, А спокійно і розмірено
ти хочеш просто їсти, а не думати про їжу 90% часу
хочеш стати енергійною, наповненою і знайти свою сексуальність
хочеш повернути своє фізичне здоров'я
хочеш нормалізувати свою вагу і відчувати легкість, як в тілі, так і по життю

програма курсу:
1 модуль
  • Види РПП і причини його виникнення
  • Які у РПП є супутні розлади (коморбідність), їх симптоми і як їх виявити у себе, якщо вони є
  • Чому ти боїшся залишити РПП в минулому. Як не повертатися в розлад в моменти стресу?
  • Порівняння: життя з РПП і без нього. Як повірити відновленню, коли повернення в реальність лякає?
поняття РПП і погляд на світ без нього
* Що заважає тобі зцілитися від РПП протягом довгого часу?
Результат:
ти зрозумієш, що мається на увазі під РПП і який вид РПП у тебе для того, щоб грамотно надалі вибрати шляхи лікування. Поставиш намір на курс і будеш знати, до чого хочеш прийти в підсумку, зможеш уявити собі бажану картину світу і зробити крок до нової реальності.

2 модуль
  • Як перестати" гнобити " себе. Ти-це не твій розлад
  • Стратегії поведінки: як поводитися поза РПП або " як це-життя без розладу?"
  • (Вебінар) Травма як одна з причин РПП і життя з нею. Низька самоцінність, фонова тривога.
  • Негативні установки і руйнівні аксіоми з дитинства: чому дорослі хотіли як краще, а вийшло, як завжди.
Чому ти думаєш тільки про їжу і як повернутися в реальний і різноманітний світ
* Страхи як одна з причин РПП, виявлення і робота з ними: невідомість, самотність, смерть та ін.
Результат:
ти зрозумієш першопричини свого розладу і будеш знати, куди тобі потрібно дивитися, щоб зцілитися. Знайдеш свої травми і страхи і зрозумієш, як з ними працювати.
* Вторинні вигоди: чому ти вибираєш хворіти і як піти від помилкових установок

3 модуль

  • Знецінення себе і свого позитивного минулого досвіду: як витягнути ресурс з минулого і спиратися на нього в шляху Рекавері
  • Почуття самотності: самоізоляція на тлі РПП. Як відкритися близьким і говорити з ними про свої почуття і розлад
  • Створення нових зв'язків і знайомств: як придбати нове розуміє співтовариство
  • Проживання негативних життєвих ситуацій, щоб почати відкриватися новому досвіду і відпустити старі тривоги
способи виходу в ремісію, набуття нових цінностей і життєвих опор замість розладу
* Оточення і сім'я: як просити допомоги у близьких, приймати допомогу і будь-яку їх реакцію
Результат:
ти зрозумієш першопричини свого розладу і будеш знати, куди тобі потрібно дивитися, щоб зцілитися. Знайдеш свої травми і страхи і зрозумієш, як з ними працювати.
  • Як стати для себе люблячим батьком і почати піклуватися про себе і своє здоров'я
  • Як знайти свої справжні бажання і переваги і слідувати їм: "що я дійсно люблю і хочу робити?"
  • Програма самознищення: як відпустити ненависть до себе і прийняти своє тіло на даному етапі
  • Що дає психотерапія, як отримувати від неї результати і вибрати відповідного фахівця
  • Фармакотерапія: чи потрібен тобі психіатр і як розпізнати хорошого фахівця
4 модуль
•Що таке насправді їжа: заохочення, елемент для виживання або сенс життя
  • Підрахунок калорій і контроль: як перестати це робити
  • Як зрозуміти, що тобі подобається з продуктів і як на тобі відбивається твій вибір: система їдців
  • Легалізація всіх видів їжі: як дозволити собі їсти будь-які продукти
типи харчування і здорове ставлення до їжі
* Як навчитися розпізнавати сигнали організму. Що це-голод, насичення, втома або тривога
Результат:
ти дізнаєшся все про харчування при РПП і як тобі впоратися з ідеєю його постійно контролювати. Зрозумієш, яка їжа тобі подобається, як тобі потрібно харчуватися і вже протягом модуля почнеш міняти свої харчові звички. Почнеться процес нормалізації ваги завдяки зниженню тривоги і отримання знань
* Харчування для виходу в ремісію: не дієта, а структура харчування для кожного виду РПП

5 модуль
* Зв'язок тіла і психіки: як одне впливає на інше і що таке фізично здорове тіло, метаболічне здоров'я
•Почуття "толстости". Про що це-реальна вага, відсутність витривалості тіла або ненависть до себе. Бодипозитив, фетшейминг.
  • Для чого потрібен спорт організму. Пошук улюбленої активності для здоров'я, а не для його зносу.
  • Серія лекцій від запрошених експертів:
  • Гормони і жіноче здоров'я. Як відновити свій менструальний цикл?
  • Загальне здоров'я організму: дефіцити, проблеми шлунково-кишкового тракту, шкіри, нігтів і волосся. Як підтримати свою фізику?
  • Сексуальність і тілесні практики. Повернення собі відчуття власного тіла і набуття впевненості в собі
ставлення до тіла і складові здорового організму
* Як прийняти власне тіло,
не вписується в "рамки загальноприйнятих стандартів". Що робити зі страхом поправитися. Стабілізація ваги: що це і коли можна чекати?
Результат:
перестанеш ненавидіти своє тіло і навчишся ставитися до нього з нейтральної позиції без оцінювання, а просто будеш приймати його таким, яке воно є. Перестанеш боятися поправитися і зрозумієш, як ти можеш працювати з тілом йому на користь, а не на шкоду.


самодопомога
Програма: 5 модулів (6 тижнів)
* Зворотній зв'язок:
  1. Немає перевірки домашнього завдання
  2. Зателефонуйте" Питання-відповідь " з Тамарою в Zoom після кожного модуля
  3. Загальний чат учасників протягом 3 місяців і можливість в ньому задати питання кураторам раз на тиждень протягом 5 модулів і 1 тиждень після
* Бонуси:
  1. Можливість поставити запитання до запрошеного спікера в загальному чаті протягом тижня після виходу уроку
  2. Можливість потрапити в закрите співтовариство після курсу
  3. Медитативні практики від Тамари в записі
* Доступ: 2 місяці після 5 модулів

https://podanyova.com/course
 
Угорі