Що нового?

Придбаний [[Tet a-Life] стрункість, частина 4: рід, сім'я, батьки (Катерина Світлицька)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
заключна, 4 частина спецвипуску "стрункість": батьки і рід.
Чесно, навіть я не очікувала, що буде так. Це не про стрункість. Це про життя.

Мені самій метушня з цією темою порядком набридла. Терапія, терапія, терапія, після яких тема відпускає ненадовго, щоб піднакопити сили і повернутися в новому блиску образ, претензій, нелюбові і обмежень. Знайома історія? Хочете теж раз і назавжди закрити цю тему?

Завдяки спецвипуску ми будемо танками новітнього покоління, які не просто пруть напролом по прямій, змітаючи все на своєму шляху, але роблять це і вгору, і вниз, і в сторони. Вижили обмежень не буде

Розповім вам історію. Колись давним-давно в деякому царстві державі жили п'ять чоловік, у яких батьки були... хм... м'яко скажемо людьми непростими. І в серцях цих людей зародилися травми-страхи, у кожного по одній: одного батьки відкинули, другого покинули, третього принижували, четвертого постійно зраджували, а з п'ятим надходили несправедливо. Ці люди багато страждали, кожен від свого болю, і непомітно для себе вчинили так само зі своїм дітьми: відкидали, покидали, зраджували, принижували, були несправедливі. Ті, в свою чергу, зі своїми, і далі далі пішла ця змійка-ланцюжок крізь століття, нарощуючи обороти, і в підсумку дійшла до нас.

Ми-нащадки тих п'ятьох, носії цих травм, і нам ой як непросто пробачити батьків, тому що в них ми бачимо відображення свого болю. У них не було іншого вибору, окрім як передати цей біль своїм дітям, але у нас - є. Ми можемо вибрати стати останніми в роду, хто страждає від цього. Ми можемо подарувати і собі, і нашим дітям, і нашим онукам і далі крізь століття свободу і зовсім інший набір переконань. Ласкавий.

Це коротко про зміст спецвипуску. Ні про один інший спецвипуск я не говорила такого, але про цей скажу: я їм пишаюся. Я щаслива і вдячна, що можу бути провідником ТАКОГО процесу. Це щось колосальне і масштабне. Це не просто міні, це повноцінний тренінг за ціною 1 посиденьки в кафе з подругою.

Спецвипуск" стрункість", частина 4: батьки і рід
3,5 години (!!!) глибокої роботи, зцілень, перетворень у форматі аудіо. + 24 попередніх питання + питання на закріплення. Підходить і для тих, хто не володіє методом. Все, що вам потрібно, це розслабитися і погоджуватися на зміни.
https://privatelink.de/?https://vk.com/market-97267333?w=product-97267333_2534549%2Fquery
 
Угорі