Що нового?

Набір учасників [The Chef] фарбування корпусних цукерок (Юлія Іванова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3456 ГРН
Учасників: 1 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 62 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

878

докладний курс по фарбуванню корпусних цукерок з практичними техніками - з ними ви легко зможете працювати навіть з великими обсягами!
Більше 13 технік в 17 уроках, докладно про інструменти: компресор, краскопульт, аерограф і додаткових пристроях (з докладними порадами по налаштуванню інструментів в кожному уроці)! Барвники, какао-масло, кандурини і температурні режими, розбір помилок і все про те, щоб створювати насичені і блискучі цукерки!

чому ви навчитеся
  • вибору інвентарю та його налаштування
  • використання компресора
  • детально про налаштування аерографа і фарбопульта
  • Нюансам використання форм, температур і вибору кольорів для кожної техніки
  • Використання додаткових інструментів: дироколів, ізолент і т. д.
  • практичним технікам для зручної роботи
1. Інструменти
Урок з детальним розбором кожного інструменту: особливості роботи, поради щодо вибору, налаштувань з розбором фарбопульта і аерографа на складові. Як часто і як промивати інструмент, зберігати, доглядати. Відмінності та поради щодо вибору фарбопульта і аерографа, принципи роботи цих нструментов, можливі настройки. Який компрекссор вибрати. Принципи роботи. На що звертати увагу при виборі. Які інструменти можна взяти на початковому етапі. Заходи безпеки при роботі з компресором. Поради що необходмио відразу купити якісне, що на перший час можна замінити.
На що звертати увагу при виборі техніки, як доглядати за формами, як перевірити чи вірно працює термометр. Як розібрати, промити краскопульт і аерограф. На якому тиску Працюємо з компресором.
Дивитися

Урок іде43: 08 хв
2. Барвники
Урок про інгредієнти та умови, необхідні для створення яскравих і блискучих корпусних цукерок. Вірні пропорції, робота з барвниками і кандуринами, температурні режими, темперування какао масла і підготовка робочого місця та інструментів!

Нижче за посиланням рекомендоване співвідношення какао масла і барвників для всіх використаних в курсі кольорів
Дивитися

Урок ідет28: 04 хв
3. Фарбування в один колір.
Найдокладніший відеоурок з особливостями використання і настройками фарбопульта і аерографа при роботі. Про підготовку наявного приміщення, а також поради для створення окремого короба на виробництві. І на практиці розбір роботи інструментів: варіанти подачі фарби, варіанти подачі повітря, положення сопла. Фарбування форми для цукерок в один колір, що не вимагає білого шару.
Дивитися

Урок ідет44: 01 хв
4. Двоколірне покриття з градієнтом
Детально розглянемо на практиці техніку нанесення двоколірного покриття, техніку збереження яскравості і щільності кольору після заливки корпусу. Розглянемо 2 варіанти створення градієнта з більш чіткою межею і більш плавним переходом кольору.
Дивитися

Урок ідет20: 55 хв
5. Техніка Бризки. 3 техніки створення
Фарбування форми для цукерок в техніці "бризки": дрібні і великі за допомогою кистей і дрібні за допомогою фарбопульта з детальним описом необхідних налаштувань. Також поговоримо про температуру какао масла для створення бризок і температурі форм. Нюанси роботи з формами Какао боб (формами з гострими краями)
Дивитися

Урок ідет11:44 хв
6. Техніка Ободок
Техніка створення обідка по краю форми з нюансами роботи з формами, вибором кольору і настройками фарбопульта.
Дивитися

Урок ідет07: 01 хв
7. Техніки пляма і пляма
Розбір технік через налаштування фарбопульта: пляма і пляма. На практиці покажемо можливості техніки з різними розмірами.
Дивитися

Урок ідет08:29 хв
8. Техніка бризки + пляма
Урок по швидкому, але дуже ефектному декору з двома варіантами створення з різним результатом і, звичайно ж, порадами для вибору форм і кольорів під техніку.
Дивитися

Урок ідет08:46 хв
9. Техніки створення декору з ізолентою
Фарбування форми для цукерок з використанням ізоляційної стрічки: смужки, трикутники. Поради щодо вибору форм і наклейок для даної техніки.
Дивитися

Урок ідет24:52 хв
10. Техніка повітря-Фарба-повітря
Складне фарбування форми для цукерок з використанням налаштувань подачі фарби і повітря аерографом. З порадами для вибору форм під техніку і квітів.
Дивитися

Урок ідет11: 17 хв
11. Техніка вихор
Розглянемо використання допоміжного інвентарю для фарбування форм в техніці вихор або спіраль на прикладі Dremel і спонжа.
Дивитися

Урок ідет12: 29 хв
12. Використання саморобного трафарету
Фарбування форми за допомогою саморобного трафарету з використанням фігурного дироколу. Виготовлення трафарету і нюанси його використання на практиці.
Дивитися

Урок ідет09: 09 хв
13. Використання трафарету (на плоттері)
Фарбування форми для батончиків з використанням трафарету, виготовленого на плоттері. І техніка з використанням аерографа повітря-Фарба-повітря на батончиках
Дивитися

Урок ідет16: 16 хв
14. Створення власного тематичного дизайну
Створення власного тематичного дизайну для шоколадних плиток з використанням наклейок і аерографа і 3D ефектом.
Дивитися

Урок ідет16: 53 хв
15. Техніка конфетті (бонусний урок)
Бонусний урок з технікою, що не вимагає ніякого спеціального інструменту.

Рекомендації до співвідношення для змішування кольорів, що використовуються в курсі, за посиланням нижче
Дивитися

Урок ідет06:19 хв
16. Заливка корпусу шоколадом
Техніка заливки корпусу шоколадом після фарбування і поради по наповненню начинкою: важливі нюанси для збереження блиску.
Дивитися

Урок ідет06: 04 хв
17. Розбір можливих помилок
Детальний розбір помилок при фарбуванні і створенні корпусних цукерок: що робити, якщо цукерки не блищать або не виходять з форм?
Дивитися

Урок ідет10: 56 хв
https://the-chef.ru/masters/shokolad/okrashivanie-korpusnykh-konfet/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=novyy_kurs_po_okrashivaniyu_korpusnyh_konfet&utm_term=2021-04-05
 
Угорі