Що нового?

Набір учасників The Magic English School Course. Річний курс (Людмила Діанова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2684 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 107.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Яка дитина не бажала б вчитися в чарівній школі?!
Друзі, я нарешті готова представити Вашій увазі новий річний курс навчання "The MAGIC ENGLISH SCHOOL" з елементами гейміфікації!

Якщо ви хочете набрати багато учнів на навчальний рік і запалити непідробний інтерес до англійської мови у діток, то цей курс точно для Вас!

курс підготовлений для дітей 6-9 років:
⭐ першого року навчання, щоб підготуватися до шкільного англійської;
⭐ 2 і 3 років навчання - для заповнення прогалин у знаннях.

що входить в КУРС " The MAGIC ENGLISH SCHOOL:
Дві авторські книги формату А4\А5 : PICTIONARY і WORKBOOK (більше 100 сторінок) у форматі .pdf;

The Magic of Reading book (рідер) у форматі .pdf;

8 аудіо записів-озвучка віршів носієм мови для відпрацювання основних конструкцій.
Голос котика-чарівника WIX озвучив чудовий хлопчик з Великобританії-Oliver Sauders.

П'ЯТЬ майстер-класів з чарівними крафтами, які ви зможете провести протягом року. Діти будуть від них просто в захваті!

Набір карток для відпрацювання всієї необхідної лексики курсу в електронному вигляді (формат .pdf);

Авторські настільні ігри за різними темами + універсальна карткова гра;

Підбірка відео з пісеньками і мультиками по кожній темі (Youtube);

Закладки для дітей в електронному вигляді (на зворотному боці ви зможете вписати інформацію про вашу студію для реклами);

Сертифікат для дітей про проходження курсу;

Поурочне планування без прописаних слів вчителя, прямо в закритій групі з відео записами на кожен урок для зручності + ряд моїх відео записів, в ході яких я розповідаю як організувати курс, як підтримувати дисципліну і встановити правило Eglish Only, про структуру заняття, про ігри та прийоми в навчанні, які я використовую вже багато років на уроках з дітьми!
https://privatelink.de/?https://vk.com/market-108963302?w=product-108963302_2888252%2Fquery
 
Угорі