Що нового?

Придбаний Tik Tok Traffic Academy. Стандартний із зворотнiм зв'язком (Владислав Давиденко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 18000 ГРН
Учасників: 15 з 40
Організатор: Л Леді
Статус: Збір коштів
Внесок: 468 ГРН
23%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Tik Tok Traffic Academy (Владислав Давиденко)

Курс дозволяє опанувати нову професію - арбітраж трафіку з ТікТок.

В чому полягає суть заробітка:

Треба створювати відеоролики (у телефоні), які б мотивували глядачів переходити з ТікТок до Телеграм каналу (щоб вже там отримати щось цікаве/корисне)
За кожну приведену людину адмін Телеграм каналу сплачує гроші.
Адміни зацікавлені в нових підписниках. Так як, чим більше людей на каналі, тим вищу вартість він може ставити на розміщення там платної реклами.

На навчанні приклади створення роликів даються на найбільш популярних високооплачуваних темах: крипта, новини, вакансії.
Але, далі, для роботи можна обирати будь-яку тематику на біржі телеграм каналів.

Також, можна створити власний Телеграм канал. Наповнити його великою кількістю людей і продавати місце під рекламу.

Особливості цієї професії:


  • Не потребує ніяких додаткових грошових вкладень
  • Не треба вкладатися в рекламу
  • Для залучення людей треба навчитися створювати гарні короткі відео, які б мотивували людей переходити до Телеграм каналу
Я ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО АБСОЛЮТНО КОЖНА ЛЮДИНА МОЖЕ ШВИДКО ЗАРОБИТИ СВОЮ ПЕРШУ 1000$ з TIK TOK

  • Без вкладень
  • Без досвіду
  • З будь-якої точки світу
  • Без знання англійської
  • Без босів, керівників і дедлайнів
  • Заробляти у валюті
  • Незалежно від ситуації в світі
  • Працюючи просто з телефону
Я ЗНАЮ ЦЕ ТОЧНО, бо за 2 роки змінив своє життя на 180° і стабільно доводжу до результату своїх учнів

Мене звуть Влад Давиденко
@devidson


Народився і жив до 24.02.22 в місті Оріхів (Запорізька обл.)
З початком повномасштабного вторгнення втратив дім та почав свій шлях з повного нуля.

За рік без вкладень заробив на ТіkТоk більше ніж за все своє життя (більше 100.000$ чистого прибутку)
Відкрив перший в Україні офіс по ТіkТоk-трафіку. Вийшов на стабільний дохід від 5000$ в місяць. Переїхав з квартири в Запоріжжі за 4000 грн. до квартири в Києві за 40.000 грн.

Я ПРОЙШОВ ШЛЯХ ВІД ХЛОПЦЯ НА ЗЙОМНІЙ КВАРТИРІ ЗА ОСТАННІ 4 000 ГРН, ЯКИЙ ВТРАТИВ ВСЕ, ВКЛЮЧАЮЧИ ДІМ, У 2022 РОЦІ, ДО ОНЛАЙН-ПІДПРИЄМЦЯ З ДОХОДОМ ПОНАД 100.000$ ЗА РІК З ТІК ТОК, АПАРТАМЕНТАМИ В ЦЕНТРІ КИЄВА, ПОДОРОЖАМИ, ЛЮКСОВИМИ БРЕНДАМИ.


Стандартний із зворотнiм зв'язком
2й пакет за 440 долл. (18000 грн.)

є презентація курсу
https://mega.nz/folder/YZY3VZKI#3w5g9GlQIi0nXLqTUv4IEQ

Курс у них продається не через сайт, а через вступний безкоштовний вебінар (автовебінар) :
https://www.tt-traffic-academy.com/live_1step/
 
Останнє редагування модератором:

Леді

Организатор
Друзі, так як матеріал у доступі - немає сенсу записуватися у резервний список - буду переносити вас до основного списку.

Вам не треба чекати поки всі 40 людей назбираються.

Якщо вам потрібен матеріал - записуйтесь в основний список, оплачуйте і завантажуйте його собі.
 

Леді

Организатор
В повідомленні "реквізити" вказана карта монобанка і прохання в коментарях написати дату та час трвнзакції.
Від вас повідомлень не було.
Чекайте на перевірку.
 

Леді

Организатор
Була оплата монетами
#10546TransferВер 3, 2024 о 4:26 PMЛеді+468.00₴МонетаShopping payment by balance
Чому мене видалили???
Тому, що були порушені умови оплати.
В реквізитах вказана оплата тільки на картку. І ви в темі "реквізити" не відписалися про оплату.
Перевіряйте доступ.
 

Леді

Организатор
відмічений, але ви видалили мене з групи, де посилання на курс
Я тільки зняла відмітку про оплату.
Ви бачите розділ "бібліотека "? - там посилання. Можете зайти?
Якщо щось технічно не виходить - пишіть у приват.
 

Леді

Организатор
ДРУЗІ, БУДЬТЕ УВАЖНІ:

ОПЛАТА ПРИЙМАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ НА КАРТКУ.

Якщо ви ігноруєте інформацію надану в "реквізитах" - ви самі для себе створюєте зайві клопоти.
 
Тому, що були порушені умови оплати.
В реквізитах вказана оплата тільки на картку. І ви в темі "реквізити" не відписалися про оплату.
Перевіряйте доступ.
Відмічено, що оплачено, але немає розділу бібліотека, де знаходиться сам курс
 
Угорі