Що нового?

Придбаний Тіло і бажання (Марія Бразговська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4412 ГРН
Учасників: 0 з 85
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 54 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 7629

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Аигога, Homer vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Москва.
Натисніть, щоб розкрити...
Марафон внутрішньої і зовнішньої трансформації: станьте людиною, яка здатна втілювати бажане.
  • Абсолютно новий підхід до зростання, заснований на квантових законах світу, системних законах роду і сучасних досягненнях психотерапії.
  • 21 день з Марією Бразговською, щоб розкрити потенціал свого зовнішнього і внутрішнього Я, свого роду і створити новий дизайн власного життя.
  • 7 днів з сертифікованими тренерами фітнесу та фахівцями нейрокінетичної терапії Борисом Кузовкіним і Петром Тумашовим, щоб побудувати своє нове тіло і навчитися піклуватися про нього.
ми-енергетичні істоти, народжені у фізичному тілі. Поки ми не знаходимося на потрібній енергетичній частоті або живемо не в ладах зі своїм тілом, ми не зможемо втілити життя своєї мрії. Причиною дисбалансу можуть стати накопичений досвід і спогади, які блокують наш справжній потенціал. Щоб звільнити його і опинитися в світі, де можливо все, потрібна Синергія:
  • фізичного тіла. Насолода собою в дзеркалі і своєю сексуальністю породжує насолоду від життя.
  • Квантового тіла, Енерго-інформаційного поля, створеного з нашого досвіду і пам'яті роду. Поки ми не вирішили свої і родові програми, майбутнє для нас закрито або дається насилу.
  • рівня над-свідомості, коли ми узгоджені з усім Сущим. Це наша здатність перебувати в стані потоку і втілювати чудеса в життя.
Три рівні втілення тіла
Ми зануримося в невичерпне джерело творчого життя, носієм якого є ваше тіло на трьох рівнях свого втілення:

1. Фізичне тіло:
Ваша зовнішність, ваша сексуальність.
Ваше чуттєве сприйняття.
Ваша вага (надмірна або недостатня).
Справжня грайлива і жива природа доступна кожному, незалежно від перш прожитого досвіду.

2. Квантове тіло:
Енерго-інформаційне поле Вашого Я і тіла вашого роду. Віртуальна бібліотека особистого досвіду і всіх поколінь: їх завдань, їх травм, їх хорошого і важкого спадщини.

3. Рівень над-свідомості:
Віртуальний світ душі, провідника, здатного незримо впливати на реальність, витягуючи удачу, створюючи шанси і втілюючи чудеса в життя. Те, через яку призму ми спостерігаємо світ, впливає на те, як він для нас втілиться.

Те, наскільки ми з'єднані зі світом, впливає на те, чи відгукується він нам.

21-денний шлях, щоб стало можливо багато!

родове тіло
Трансгенераційні травми: це травми і страхи попередніх поколінь, які як програми передаються нащадкам. Вони живуть не в глибині вашого тіла, а навколо нього. Ви можете відчувати їх як туман, стіну перед бажаним, негативне сприйняття життя, незв'язно повторювані події або катастрофічні очікування, знеструмлення, плиту зі спини та ін.

Для участі в цій частині проекту Вам абсолютно не потрібно знати всіх у своєму роду. Ми будемо встановлювати зв'язок навіть там, де її не було!

Родові вузли: історії предків, які ви повторюєте. Ми побудуємо генограму роду з прицілом на необхідне Вам майбутнє.

Сесія Нейрографики.

Страхи, пов'язані з родовою історією: гроші, любов, Здоров'я.

Сесія на базі EMDR

Карма і завдання роду. Родове призначення: як стати першим, у кого задумане вийде.

Звільнення предків і звільнення себе від тягаря спадщини. Призначена Реальність. Терапевтичний ритуал.

Страхи по тілесному патерну: не можу давати, брати, зробити слід крок: хто в роду зупинився і чому? Тілесна практика, гіпноз і сесія EMDR Інсталяція майбутнього.

тіло Вашого Я
Тіло як вмістилище колишнього сумного досвіду. Психосоматика і пам'ять тіла. Гіпноз і системне вправу.

Труднощі сприйняття тіла: ви перестанете себе ненавидіти або соромитися. Вправи і сесія на базі EMDR Образ мого я

Зайва або недостатня вага: від чого ви ховаєтеся? ви домовитеся з тілом, яким воно може бути і покладете початок цим змінам. Сесія EMDR

Програма саморуйнування: не має значення, як саме ви боретеся з собою, за що себе ненавидите або як завдаєте собі біль. Сесія на базі EMDR

Страх і тривога: інструменти з ними справлятися. Де не виходило в житті і як цей досвід живе в тілі?

Токсичне життя і токсичні люди: ми будемо розчищати ваш енергетичний простір і вчитися поводитися з маніпуляціями. Своїми або чужими. Сесія на базі EMDR і арт-терапії Я не можу сказати

Переваги та недоліки: який потенціал Вашого я? Що я собі не дозволяю і що хочу, але не вмію? Вправа відсутня людина. Вправа мої таланти. Набуття харизми.

Тіло як джерело насолоди: механізми насолоди собою, партнером і життям. Оргазмичность. Сесія на базі EMDR

Ваша сексуальність. Як ви поводитеся з сексуальністю? Ховаєте, спекулируете, проживаєте? Вправа сексуальність і ваша роль в житті. Сесія на базі EMDR Я і моя сексуальність.

З'єднаність з минулим, сьогоденням і майбутнім: стан потоку. Вправа по розширенню тіла, виходу за межі, розширенню поля відчуттів.

Мандала вашого бажаного майбутнього і ритуал ланцюжок збігів. Сесія на базі EMDR.

Дозвольте мені поставити вас у простір змін.

Ми звернемося до себе, до зв'язку між своєю душею, кармою свого роду і душею світу.
Поле, якого раніше не було: кожен запросить свій рід, для того, щоб у нас вийшло. Неймовірна кількість енергії буде працювати на вас.

Для того, щоб розбудити потенціал чудесного життя всередині вас. І тоді квантовий стрибок відбудеться, а бажане стане реальністю.

турбота про тіло
Мій проект не змінить ваше життя за один день, але може дати необхідну для цього енергію. Далі ви продовжите будувати нове тіло, знайшовши інші відносини з собою і світом. Турботі про своє тіло присвячена бонусна тиждень відкриттів з Борисом Кузовкіним і Петром Тумашовим, засновниками Петербурзької студії персонального тренінгу Т22.

Петро Тумашов є сертифікованим тренером TRX, TriggerPoint, MKPilates, одним з двох в Росії фахівців третього рівня нейрокінетичної терапії NKTherapy.

Борис Кузовкін 20 років працює в індустрії фітнесу, сертифікований тренер TRX, TriggerPoint, MKPilates.

П'ять лекцій:
  1. невагомість. Вага, джерела порушень і способи корекції.
  2. PROдыхание. Зв'язок зовнішнього вигляду і дихання, вирішення проблем неефективного дихання і практикум по корекції.
  3. сексуальність і м'язи тазового дна.
  4. Щоденка. Що робити кожен день.
  5. припиніть це негайно! Фітнес, який не працює. Неочевидне джерело проблем тренувального і нетренувального плану.
  6. LIVEshow. Заключний вебінар та інтерактивний бліц питань і відповідей.
https://privatelink.de/?https://marafonchudes.ru/products/marathon-telo-i-zhelanie-17-09-2020
 
Угорі