Що нового?

Набір учасників Тіндер-мачо Лайт (Березневий лис)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1835 ГРН
Учасників: 0 з 51
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
як у тебе справи зі знайомствами?

Ти потай мрієш про славу ловеласа, але кожна нова спроба познайомитися з дівчиною для тебе — болісний квест.

Можливо, ти вже пробував сайти знайомств, але не зміг знайти адекватну дівчину. Трапляються або меркантильні особи, або дами, які виносять тобі мозок своєю серйозністю, або зовсім не тієї зовнішності.

Ти не розумієш цих жінок, чого вони хочуть і як зробити так, щоб тебе обожнювали і оточували турботою Кращі дівчата?

Ти хочеш знайомитися і розвивати відносини, але кожен новий відмова боляче б'є по твоїй самооцінці. І продовжуєш коротати вечори на самоті.

У чому ж справа? Скоро ти про це дізнаєшся.

А поки...

Перевір, чи з'являються у тебе такі думки?
Від цього залежить твій успіх в знайомствах з дівчатами...

1. Дівчата шукають тільки багатих, красивих і крутих хлопців. Звичайний хлопець, Як я, їм не потрібен, так як моє життя нудна і нецікава, і навіть фотографій нормальних немає.

2. Подобатися дівчатам-це талант, даний комусь від природи. Це не про мене.

3. Дівчата дуже меркантильні і часто використовують хлопців в своїх цілях. Ходять на побачення, щоб провести час за чужий рахунок, не даючи нічого натомість.

4. Я не вірю, що можна спокушати дівчат і отримувати від них близькість на 1, 2, 3 побаченні. Таке можливо тільки з дівчатами легкої поведінки.

5. Я вже пробував знайомитися з дівчатами, але отримував тільки розчарування і часто потрапляв у френдзону. Більше не хочу бути "запасним аеродромом".

6. Всі курси по пікапу-дурниця для невдах. Я сам впораюся, коли знадобиться. Просто ще не знайшов підходящу дівчину.

7. Занадто велика конкуренція. Хороших хлопців багато, і мені доведеться довго пробувати знайти дівчину для зустрічі.

сайт, що продає:
https://privatelink.de/?https://womenpickup.ru/tinder?2cb1838b
 
Угорі