Що нового?

Придбаний Тижневе меню. 6 основних дієт (nutriciolog_zhukova)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 48
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

" Ну а що тепер є на цій дієті?", дуже часто запитували ви. Тепер не питайте. Для вас доступно 6 тижневих меню за основними протоколами харчування: БГБКБС (без глютену, без казеїну, без цукру), FODMAP, GAPS, АІП, палеодієта і антикандідний протокол
.
Меню складені максимально доступними. Дівчина, яка писала їх для мене, дуже старалася. Ціна будь-якого меню 399 рублів, це дуже дешево. Меню забороняю поширювати, все на вашій совісті. За таку ціну ви не знайдете ніде і ніколи тижневе меню, тому що це реально величезна праця
.
Хто купує гід по надниркових залоз меню на вибір йде в подарунок, раджу палео або БГБКБС, але вибір за вами, звичайно. Дуже сподіваюся, що полегшу вам тепер ваші дієти і шлях до Вашого здоров'я стане не таким важким
.
Лікарі, які практикують інтегративний підхід, також можуть придбати ці меню для роботи. Більш того, я рекомендую, щоб ви їх купили, так як Ваші пацієнти часто просто не знають, що їсти, коли ви рекомендуєте ту чи іншу дієту. Загалом, саме з цієї причини і виникла ця ідея. Ціна за 6 штук зі знижкою 2000 рублів.

Продажник
https://www.instagram.com/nutriciolog_zhukova/
 
Угорі