Що нового?

Придбаний [[TopStretching] експрес курс на жиросжигание і рельєф всього тіла (Аделіна Лазарєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 699 ГРН
Учасників: 0 з 17
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 42.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
авторські онлайн-тренування, які допоможуть тобі в найкоротші терміни якісно прокачати рельєф всього тіла, поліпшити тургор і стан шкіри, прокачати ноги, сідниці і прес і позбутися целюліту за рахунок посилення кровообігу під час кардіо тренувань

Комплекс з 10 високоінтенсивних функціональних тренувань за авторською методикою, які допомогли мені і вже сотні моїх підопічних домогтися підкачаного і стрункого тіла в найкоротші терміни.

Існує величезна кількість різних вправ, я ж вибрала для вас самі соковиті, перевірені і зарекомендували себе, а найголовніше прості в техніці виконання вправи для прокачування всього тіла без додаткового інвентарю!

У кожен урок вкладена квінтесенція моїх знань і моїх найулюбленіших робочих тренувань на все тіло.

Комплекс тренувань можна зациклити і підтримувати результат протягом усього життя. Я вклала всю свою душу в цей курс, оскільки одного разу теж пройшла тернистий шлях складання ідеальної програми тренувань для себе самої і моїх клієнтів. Цей курс допоможе вам почати нове життя в новому тілі.


  • на курсі Ви комплексно опрацюєте м'язи преса, спини, ніг і сідниць
  • 10 вогненних високоінтенсивних тренувань без додаткового інвентарю на підкачку всього тіла
  • зручний відеоформат з високою якістю зйомки, в якому я виконую все разом з вами, даю рекомендації і створюю повний ефект персональної тренування
  • Програма тренувань, яку можна повторювати циклами, а деякі тренування включити З свою щоденну рутину
  • Програма харчування на сушку, складена з моїх улюблених і простих у виконанні рецептів, які допоможуть вибудувати режим харчування без серйозних обмежень
  • авторські чек-листи: чек-лист "основні помилки в харчуванні", чек-лист" мої корисні звички", чек-лист" як досягти результату", чек-лист"Топ-5 реальних способів позбавлення від целюліту"
  • Гайд по продуктам, які неодмінно повинні бути у кожного в холодильнику для повноцінного і збалансованого харчування
https://adelinalazarova.com/express
 
Угорі