Що нового?

Придбаний Травнева симфонія (Регіна Журавльова, Яна Петрик)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

новий відео майстер-класом з валяння сарафана"березовий сік"

"Чим займемося цього разу? Побудуємо викрійку, конкретно по вашій фігурі. Ви зможете легко відкоригувати довжину від міні до максі, і створити ту модель , яка буде вас прикрашати, в якій буде затишно і комфортно.Aksi67
Сарафан без підкладали і я охоче поділюся, який матеріал використаний замість нього. Суцільнолиста обтачка, цікава фактура, схожа на краплі березового соку, які струмочками плавно стікають по стовбуру Берізки, створюючи витіюватий візерунок .
Сарафан з накладними кишеньками, з достатньою шириною лямок; все для того, щоб модель стала не тільки привабливою, але і зручною в носінні. В результаті ви отримаєте виріб, який буде повністю відповідати головним вимогам до весняно-літнього одягу: легкість, повітропроникність і натуральний матеріал. Створите універсальний предмет гардероба, на різні життєві випадки: від повсякденного до святкового образу".

новий майстер-клас з валяння блузи у вітражній техніці

"На весняному Шерстивале - 2021 я показала майстер-клас з валяння невеликого весняного шарфика з шовкового шифону і префельта. Під час ефіру у колег виникла ідея зваляти одяг в цій техніці. Зізнаюся, ідея мені дуже сподобалася, і не мені однієї! І мене просто завалили питаннями-а який взяти КУ, а як розкроїти і розкласти шифон, а як оформити горловину і т. д.
Я вирішила відповісти на всі ці питання своїм новим майстер-класом і зробила для вас дуже цікаву блузу. Модель блузи давно не давала мені спокою - в юності мені таку шила мама. Блузу я обожнювала, вже дуже легко її було гладити, ніяких швів-раз і готово! І для валяння ця ретро-модель виявилася просто ідеальною. Плоский шаблон дозволив спокійно і швидко зробити практично ювелірну розкладку шифонових фрагментів. Aksi67
Ось так, в одній роботі переплелися нотки ностальгії і творчі експерименти. Але, не дивлячись на простоту фасону блузи, довелося неабияк постаратися і відпрацювати форму шаблону, а найголовніше — зробити макет для роздруківки з розбивкою на деталі "вітража". Ви заощадите багато часу, використовуючи цей шаблон і зовсім інший принцип роботи з шифоном, ніж в майстер-класі по шарфику. На вебінарі ми сваляємо з вами блузу з шифону і префельта і ви дізнаєтеся весь алгоритм роботи над проектом від макета до кінцевого результату. А безліч лайфхаків поповнить вашу скарбничку досвіду і, можливо, подарує свіжі ідеї. Майстер-клас клас буде корисний для майстрів різного рівня, кому цікава тема літнього повсті".

https://privatelink.de/?https://profelting.ru/majskaya-simfoniya-dlya-vlyublennyx-v-vojlok-novaya-vstrecha-16-maya-2021g-v-12-00-msk/
 
Угорі