Що нового?

Придбаний Трейдинг від А до Я за 60 днів (Олександр Герчик)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 19118 ГРН
Учасників: 12 з 230
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 86.4 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Автор: Олександр Герчик

Блок 0. Введення для новачків.

Що ви зробите в блоці: ви заводите собі зошит і виписуєте основні поняття, розумієте, куди вам йти торгувати (і чи потрібно це вам взагалі). Ви розумієте, що таке бід, аск, спред, комісія, дізнаєтеся всіх найбезпечніших брокерів для доступу до Американського і російського ринку і Форекс. Ви будете точно знати, якими лотами торгувати, де ставити стоп, які інструменти торгувати і виберіть свій стиль торгівлі. Так само ви отримаєте перше ДЗ.
Домашнє завдання: Завести демо рахунок на одному з ринків, відкрити зазначені графіки інструментів, замалювати картинки.
В результаті блоку: ви чітко зрозумієте конструкцію того, як працює біржа і пропишіть для себе основні поняття ринку. Ви дізнаєтеся, як зайти на біржу, з Росії, з України, Білорусії, СНД, що робити, якщо ви перебуваєте за кордоном, як не потрапити під податкове законодавство країни, якщо ви не резидент і яким чином скоротити витрати на торгівлю, поки ви вчитеся, до мінімуму. (Часті ситуації, коли баланс по операціях позитивний, а загальний - негативний, за рахунок плати брокеру, комісій і платформ).

Блок 1.
Головне завдання Блоку: навчити вас бачити рівні, відрізняти їх силу і стійкість. Попутно будуть розкриті терміни"помилковий пробій". Зможете вибрати більш підходящу вам стратегію, а так само познайомитеся з розумінням статистики - що це, для чого. Дізнаєтеся, чому статистика 100% вас здивує...
Ми опрацюємо рівні підтримки і опору, критичні рівні, дізнаємося силу круглих цифр, повітряних, дзеркальних рівнів, а так само - розглянемо всі таймфрейми і силу рівнів на кожному з них.
Додаткові матеріали до блоку: скріншоти угод, всі графіки, які пояснюються на відео.
* прикріплені під відео в особистому кабінеті
Домашнє завдання: намалювати рівні, підписати. Надіслати вашому куратору з обґрунтуванням, чому ви провели рівні саме там.
В результаті блоку: ви детально опрацюєте рівні, зможете назубок відрізняти плаваючий рівень від дзеркального, будете знати всі види рівнів, які сильні, які не сильні, звідки їх брати. Почнете розбирати модель торгівлі від рівнів і зможете прогнозувати рух емітента. Якщо ви вже торгуєте-гарантуємо, ви знайдете свої основні помилки, що не дають вам заробляти або вийти на стабільну торгівлю на великих обсягах.
Перший етап вашої прибуткової торгівлі: чітке розуміння, де який рівень знаходиться. Це не магія, не ворожіння і не секретне знання-це основа! І саме з цього на ній прогорають навіть профі!

Блок 2.
Головне завдання Блоку: розуміти, де входити. Мало бачити рівні. Потрібно знати, де увійти і в якій точці. Ми покажемо торгівлю від рівнів, в каналі, по тренду, пробої, помилкові пробої і точки екстремуму. Це те, що працює сьогодні найкраще.
Що ви зробите в блоці: запишіть і замалюєте всі можливі точки входу, розберете поняття БСП, БПУ і ТВХ.
Додаткові матеріали: скришноти угод, скріншоти формацій, все, що згадується на відео + бонус! Відео розбору угод студентів з правильними і неправильними домашніми завданнями.
Домашнє завдання: показати точки входу на скріншотах графіків, пояснити, чому саме там потрібно було заходити. *Увага! Торгівля під час навчання суворо заборонена!
В результаті блоку: Ви отримаєте чітке розуміння, де входити в ринок з максимальною вигодою і мінімальним ризиком. Ви отримаєте модель, що приносить дохід навіть при 30% позитивних угод!
Створення вашої моделі торгівлі, що приносить дохід навіть при 70% схоплювання стопів!

Блок 3.
Головне завдання Блоку: дізнатися і визначити свої ризики на угоду, на день і управління депозитом.
Що ви зробите в блоці: ви дізнаєтеся все про ризик і мані менеджменті, визначте відповідний для вас ризик грошей на угоду, ризик на день. Будете точно знати, скільки можна вкласти в 1 покупку лота, який завести депозит, як вчитися торгувати - на яких Сумах.
Додаткові матеріали: схеми ризиків, завдання на визначення свого грошового потенціалу і персонального ризику на угоду і на день.
Домашнє завдання: розрахувати свій ризик на угоду, визначити свій ризик на день
В результаті блоку: у Вас буде повністю прописана і налаштована система ризик менеджменту, ви будете точно знати, скільки можна зробити збиткових угод в день, що робити, якщо "пішло" і "не пішло". Ви перестанете нервувати, ніяких більше побоювань-все буде точно прораховано і оформлено. Досить догадивться і припускати, ви будете знати, ви будете впевнені в своїх розрахунках!

Блок 4.
Головне завдання Блоку: написання вашого торгового алгоритму.
Що ви зробите в блоці: головне-ви готуєте і пишіть свій алгоритм, який перевіряє ваш координатор і Олександр Герчик. Ви дізнаєтеся силу статистики, схему її застосування для складання алгоритму, прописуєте всі ризики, які підходять саме Вам, інструменти, сесії, час і способи торгівлі, які будуть працювати саме для вас. Ваш метод торгівлі-скальпінг, середньостроковий, інвестування? Розуміння, навіщо Вам в трейдинг-вирішення основних питань за допомогою трейдингу.
Додаткові матеріали: Приклади кращих алгоритмів на ФОРТС, РТС, ФОРЕКС, Америку.
Домашнє завдання: написання вашого алгоритму для перевірки.
В результаті блоку: ви розбираєтеся в моделі, розумієте схеми взаємодії ринку, у Вас є свій алгоритм і ви знаєте схему торгівлі, яка підходить саме Вам.

Блок 5.
Головне завдання Блоку: показати вам помилки і косяки, які будуть у Вас. Основна пргоблема трейдингу - не в правилах, а в їх виконанні. Особисті переживання і проблеми, страхи, жадібність, пристрасті, азарт - те, що буде вам заважати. Завдання цього блоку-повністю прибрати у Вас психологічну складову торгівлі.
Що ви зробите в блоці: як це не "психологічно" звучить - ви розберете себе на складові і повністю розкрутіть всі ті гвинтики, які загрожують "коротким замиканням" вашій голові. Зрозумієте, що робити, коли напрямок емітента не ясно, а рішення прийняти треба швидко. Зрозумієте, що при торгівлі ви-цифра. А у цифри не буває дружин, кризи середнього віку і недоробленого ремонту. Ви навчитеся перемикатися на торгівлю, коли потрібно торгувати, і на сім'ю і справи, коли не за комп'ютером. Так би мовити, котлети-окремо, мухи - окремо.
Тести для психологічного бар'єру, приклади удач і невдач, для сміливих - тест "спалити ліміт на день" - жорсткий, але гарантовано вставляє мізки.
Домашнє завдання: прописати:


    • розмір депозиту, і, виходячи з нього - ризик на день, ризик на угоду, ризик на тиждень.
    • внести корективи в алгоритм.
3)намалювати три угоди, які ви зробили б, якби могли зараз торгувати. Вказати розмір позиції, ризики, стопи.
В результаті блоку і виконання дз: 24/7 у Вас алгоритм, розуміння моделі, розуміння себе, схема торгівлі, знання рівнів і моделі. Ви абсолютно готові торгувати, але!
* Повністю перепишіть свій конспект на чистовик, а краще - поясніть його кому-небудь. Знайшли щось не зрозуміле?
Перегляньте відповідний урок.


    • Намалюйте 50 графіків-рівні, точка входу, розмір стопа.
    • (Для новачків) зробіть 10 угод на демо рахунку і відкрийте реальний. Маленький, так як вчитися потрібно на маленьких цифрах. Торгуйте по 1 лоту і відповідно до правил алгоритму.
    • Спеціально для студентів заочного навчання раз на два тижні проводитиметься вебінар, де Олександр Герчик відповідатиме на запитання.

http://60days.gerchik.ru/
 
Останнє редагування:
Угорі