Що нового?

Придбаний Трелло для творчих бізнес-проектів (Варвара Лялягіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 184 ГРН
Учасників: 1 з 8
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 23.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Останнім часом про Трелло, як про прекрасне інструменті для організації і плануванні, сурмлять на кожному розі, але при цьому далеко не у всіх виходить налаштувати з ним роботу.
Чому так?

Трелло часто навчають на скріншотах або розповідають про те, як ним користуватися, коли у вас є команда з 20 осіб. І начебто система проста і інтуїтивно зрозуміла (принаймні, всі про це говорять), але не вистачає розуміння, як же її використовувати.

Я дізналася про Трелло два роки тому, робила кілька підходів до вивчення і знову поверталася до блокноту і ручці. Так було звичніше.

Але мій проект виріс, прийшло розуміння того, що потрібно вибудовувати системи і процеси, а не тримати все в голові. Та й голови, чесно кажучи, стало не вистачати.
Тоді я пройшла кілька зарубіжних тренінгів по Трелло, вивчила його вздовж і впоперек, налаштувала процеси, вийняла з голови як Дамблдор і зберігаю тепер в надійному місці паролі-явки-списки, все те, про що ми любимо згадувати в самий невідповідний час з думкою "О, І ось це от не забути!".

На вебінарі я розповідаю і показую, як я використовую Трелло для організації та організації у своєму бізнесі.


Сайт:
https://privatelink.de/?https://startblogup.com/product/webinar-trello/
 
Угорі