Що нового?

Набір учасників Тренінг-ініціація" Гидке каченя " (Тетяна Василець)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 95.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Почуття негідності-вірус, який пора зцілити! На ньому тримаються всі розставання, страхи, боязнь відкидання та інші маніпуляції у відносинах...

"Що про мене подумають?"- так ми залякані з самого дитинства. Коли ми залежимо від чужої думки, ми підскальзиваемся на шляху до щастя, вільної волі, творчості і достатку. Чому" не можна " так багато, коли ростемо і коли створюємо пару і сім'ю? Не можна мати свій простір, свій особистий час, займатися тією справою, яка по серцю?
Чому так страшно не відповідати моді або очікуванням інших?

Мені часто зізнаються на консультаціях, що немає опори всередині себе. І люди роками терплять Приниження, придушення і газлайтинг. Знаєте, що таке газлайтинг? Вас ображають і кажуть, що все в порядку, все правильно, і це саме ви реагуєте неправильно. У Вас немає права захищати свої інтереси, а якщо спробуєте, будете винні!

Скільки я чую скарг на деспотичне керівництво, на женихів, які не кличуть заміж по кілька років, на вічно критикують батьків, до сих пір вганяють в трепет дорослих дітей.

Все це завдяки вірусу негідності. Він щеплений з дитинства і витає навколо. Наші батьки росли в такому ж середовищі. Їм теж ніхто не говорив, що вони боги на цій землі.

Який вихід? М'яко позбутися страху оцінок і з'єднатися зі своєю божественною основою, тобто — з собою.

Що це означає? Більше не знати страждань.

Г. х. Андерсен подарував нам казку" Гидке каченя", щоб ми могли звільнитися з в'язниці негідності. На онлайн версії тренінгу-ініціації" Гидке каченя " ми пройдемо через квантові врата вільної волі, поваги до себе, Права не щастя і унікальність. Такі зміни помітні відразу! Онлайн тренінг проводиться в захищених домашніх умовах, самоті і зануренні в таємниці серця.

https://privatelink.de/?https://inits-terapiya.ru/news/onlajn-trening-trening-iniciaciya-gadkij-utyonok/
 
Угорі