Що нового?

Придбаний Трикутник здоров'я: професійні знання про ваше тіло, гормони та психіку (Ілля Магеря)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 39
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 48.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ілля Магеря про курс:

90% нашого здоров'я-це спосіб життя. Інфаркти, діабет і ожиріння сильно помолодшали: кілька років тому цим страждали тільки люди похилого віку, а зараз половину лікарняних ліжок займають тридцятирічні.

Курс навчить зберігати здоров'я, поки є, що зберігати. Тіло - ваш начальник. Якщо зі здоров'ям біда, решта йде на другий план.

На ці та безліч інших питань Ілля Магеря дає відповіді протягом курсу:
  • з якою проблемою йти до лікаря і чому "саме не розсмокчеться"?
  • Як зберігати спокій на карантині?
  • чому я прокидаюся вже втомленим? Коли це закінчиться? Це вікове? Який лікар мені допоможе?
  • Як розпізнати ознаки зачаїлася в організмі болячки?
  • Як повернути у відносини емпатію, любов і секс?
  • чому з віком я повню, не змінюючи харчування?
  • Чи Реально " старіти красиво "або це доля багатих голлівудських зірок?
Зміст курсу:

Психологія здоров'я
  • Анатомія, хімія, психологія здоров'я
дізнаєтеся все про те, як налаштовані і взаємопов'язані процеси організму. Як на них впливати, щоб залишатися здоровим. Як підпорядкувати собі своє здоров'я.

Старіння
  • хімічні механізми старіння
  • анатомічна сторона старіння
  • психологічні ознаки старіння
дізнаєтеся про те, що взагалі таке "старіння", чому ми красиві і молоді тільки пару десятиліть з усього життя, як уповільнити ці процеси і не перетворитися в дідуся і бабулю до сорока років.

Ожиріння
  • Негормональне ожиріння
  • гормональне ожиріння
Правда, що "кістка широка" - реальна причина ожиріння? Чи Правда, що можна писатися тільки фастфудом, залишаючись худим і здоровим? Як виявити у себе ознаки ожиріння, зрозуміти до якого типу воно відноситься і продуктивно його лікувати, розповідає Ілля Магеря в цьому блоці.

Стрес
  • психологія та фізика хронічної втоми
  • Хімія хронічної втоми
  • гормональний розклад
    фоновий стрес або Синдром хронічної втоми-супутник майже кожного жителя мегаполісу, як нежить у алергіка з початком цвітіння. Що робити з втомою, що переходить в депресію і апатію? Що робити з агресією? Як зберегти спокій в сім'ї і повагу на роботі? Розбираємося в цьому блоці.

    Фінальне заняття
    Секретне заняття для експертів, які пройшли всі уроки до кінця.

    Вартість: 4900 рублів
    https://gandapas.school/courses/triangle-health
 
Угорі