Що нового?

Набір учасників [Трильйонер] триденний вебінар. Тариф Стандарт (Шаміль Аляутдінов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8456 ГРН
Учасників: 0 з 145
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

про вебінар

триденний вебінар Шаміля Алятудінова – це аналог його знаменитого триденного семінару по роботі з свідомим і підсвідомим. 3 дні ви працюєте онлайн з Шамілем Аляутдіновим, виконуєте завдання, відповідаєте на питання тренера і чуєте зворотний зв'язок. У деяких квитків є додаткова опція у вигляді особистого розбір завдань Шамілем Аляутдіновим. Якщо ви сумлінно виконуєте завдання, включаєтеся в обговорення, то до кінця вебінару усвідомлюєте, що весь цей процес за 3 дні Вас змінив.

Кому буде цікавий вебінар

  • всім, хто проходить через кризу (фінансовий, коронавірус, психологічний).
  • для домогосподарок і для фрілансерів
  • для школярів і для пенсіонерів
  • для підприємців та найманих працівників
основні теми вебінару

Ваша точка а.
Хто ви, як себе сприймаєте, про що говорить ваш внутрішній голос, які у вас проблеми, страхи. Загалом, це аналіз себе сьогоднішнього.

Ваша найкраща версія себе.
Працюєте над своїм ідеалом і тим життям, яке хотіли б бачити навколо себе.

Головне у Вашому житті.
Визначаєте для себе головне в житті. Це може бути будинок або робота. Деякі роблять для себе відкриття, тому що їх головне "спить" глибоко всередині.

Мрії збуваються.
Поговоримо про реальність досягнення цілей.

Здоров'я та фінанси.
Два важливі сфери в житті кожного: гроші і здоров'я. Не буде здоров'я-багатство не допоможе. Не буде грошей-не досягнеш цілей, не зробиш великих справ. Розберемо найпоширеніші стереотипи про гроші.

Сценарій життя.
Ви живете за своїм сценарієм або за сценарієм, який за вас пише ваше оточення?

Фінанси.
Поговоримо про вашу мову грошей, визначимо ваш підсвідомий фінансовий стелю.

Установка.
Суперзброя в боротьбі з посередніми результатами життя.


навіщо вам це потрібно:
найважливіше: поки всі сидять по домівках під час карантину, поки є вільний час, навколо багато страху і побоювань щодо майбутнього, здоров'я, фінансів... потрібно зупинитися. Почути себе в найкритичніший момент життя. Саме зараз наше життя робить крутий поворот у новому напрямку. І важливо поставити собі питання: чи знаю я, куди і до чого я рухаюся?
  • щоб почути себе справжнього і провести конструктивний внутрішній діалог.
  • щоб зрозуміти, чому реальність не відповідає вашим очікуванням.
  • щоб побачити головне у своєму житті і знайти своє призначення.
  • щоб створити чіткий план дій по досягненню своєї мети.
https://privatelink.de/?https://trillioner.life/3days-webinar
 
Угорі