Що нового?

Набір учасників [Tripster] онлайн-прогулянка по Барселоні: Парк Цитаделі, Ель Борн і Готичний квартал (Олексій)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 151 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Hola, Amigos! Запрошую вас на дружню ранкову прогулянку по старій Барселоні-кварталах, де мешкають душа міста, його колорит і, звичайно, історія. Приготуйтеся побачити у всій красі ремісничий Ель Борн, Готичний квартал і Парк Цитаделі. Перенестися в світ каталонських традицій, почути місцеві легенди і обзавестися лайфхаками для майбутньої подорожі.

що ви дізнаєтеся
  • де в Барселоні можна спробувати краще місцеве морозиво, випічку, сири і випити коктейль на терасі з ідеальною панорамою Готичного Кварталу. І це ще не всі лайфхаки, які я припас для нашої прогулянки!
  • чому в житті каталонців таке важливе місце займає боротьба за незалежність. Я розповім, як проходила облога Барселони, що символізує прапор Каталонії і чому присвячена знаменита Стіна поцілунків.
  • де в Середньовіччі розташовувалися штаб інквізиції і площа для страт. Відкриємо й інші похмурі секрети міста: наприклад, чому на кафедральному соборі залишилися зарубки від мечів, а на стіні можна розглянути фрагменти надгробків.
  • як протікало життя в ремісничому кварталі Ель Борн: на вузьких вуличках поговоримо про те, як виглядала Барселона раніше і чому на деяких старовинних будинках красуються кам'яні жіночі голови.
за 1,5 години ми прогуляємося по зеленому парку Цитаделі, досліджуємо автентичні квартали Барселони і розглянемо небанальні деталі міста. А ще послухаємо каталонських папужок, відшукаємо готичних горгулій і поговоримо про шедеври місцевої кухні.

Про гіда
Мені 27 років. Із задоволенням познайомлю вас з прекрасною Барселоною: її історичними кварталами, атмосферними барами, шедеврами каталонського модерну, створеними уявою генія Гауді. Я постійно дізнаюся нову інформацію про місто від місцевих жителів, з міських бібліотек і нових книг, тому зможу здивувати вас оригінальними історіями і цікавими фактами про Барселону!

https://privatelink.de/?https://experience.tripster.ru/experience/23493/
 
Угорі