Що нового?

Набір учасників [Tripster] онлайн-прогулянка по Барселоні: будинки Гауді та інші шедеври модерну (Міла)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 177 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Стиль модерн поширився по всьому світу, але для Барселони він — одне з її облич! У прямому ефірі я покажу вам район Ешампле з найяскравішими зразками каталонського модерну. Зрозуміло і захоплююче розповім про його прикмети, про таємні символи на фасадах, про ідеї великого Гауді. І звичайно, ми поговоримо про жителів будинків — там багато захоплюючих сюжетів.
що ви побачите
  • район Ешампле і його "Квартал розбрату" з розкішними палацами барселонської буржуазії: будинками Малагрида, Льео-і-Морери, Амальє
  • два творіння Антоніо Гауді-барвистий будинок Бальо і Будинок Міла, прозваний каменоломнею
  • незвичайні ліхтарі, лавки і плитку бульвару Грасіа
що ви дізнаєтеся
  • історію та особливості каталонського модерну. Наприклад, чому один будинок покритий лускою, а інший заріс водоростями; чому в квартирах немає прямих кутів, а на горищах суцільні ребра.
  • найцікавіше про будівництво і замовників: хто погодився жити в будинку кісток, як в декорі будівель "розказані" біографії їх власників і як оселитися в будинку Гауді
  • Які таємні символи заховані на фасадах: Я відкрию вам філософські, релігійні та міфологічні смисли будинків, а також познайомлю з авторським стилем Гауді — органічною архітектурою
завдяки технологіям за 1,5 години ви встигнете зазирнути всередину квартир і навіть на дах, складете яскраве уявлення про каталонському модерні і проникнетеся духом чудової Барселони!

Про гіда
Hola! Мене звуть Мила. Я живу в Барселоні і з радістю покажу це прекрасне місто вам!) За освітою я історик-музикознавець, а за професією — журналіст. Одного разу приїхавши в Барселону на пару днів я зрозуміла, що саме тут хочу залишитися назавжди — і моя мрія збулася! Барселона така різна, що кожен знайде в ній щось для себе. На її вулицях органічно уживаються стіни древніх римлян і середньовічні палаци, шедеври Антоніо Гауді і сучасне мистецтво. Я розповім вам про історію Барселони, її культуру і традиції, повідаю стародавні легенди і сучасні байки. Я багато спілкуюся з місцевими жителями і вивчаю каталонську культуру, тому Ви дізнаєтеся про все "з перших рук"! Bienvenido!

https://privatelink.de/?https://experience.tripster.ru/experience/23815/
 
Угорі