Що нового?

Набір учасників [Tripster] онлайн-прогулянка по Неаполю: море, піца, інша Італія!

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 206 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 8.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Парадний і неохайний, древній і енергійний, місто мафії і сонця. Давайте розберемося, який же він — справжній Неаполь без стереотипів. На онлайн-прогулянці по серцю міста я допоможу вам відкрити Неаполітанське: історію, смаки, характер. Ви помилуєтеся морем, поглянете на грізний Везувій, дізнаєтеся легенди старих кварталів і зрозумієте красу Неаполя.

що ви побачите і дізнаєтеся
  • набережну Партенопе : милуючись Тірренським морем, розгледимо діючий вулкан Везувій, Соррентійське узбережжя, острів Капрі і оповитий легендами замок яйця. Поговоримо про зародження Неаполя і згадаємо демонічних Сирен.
  • Площа плебісциту . Як розвивалося місто, будучи столицею Королівства Обох Сицилій; що тут робили французи та іспанці; в чому містика площі і чому її неможливо спростувати; а також що релігія означає для італійців.
  • кава-бар "Гамбрінус" 19 століття : хто із знаменитих людей відвідував його, чому не миють чашки, скільки Еспресо п'ють місцеві і що за звичай "підвішеної кави".
  • вулицю магазинів Кьяя , на якій я розповім про шопінг на півдні Італії. Про багатовікову неаполітанської традиції чоловічого костюма; про знаменитих краватках, які є у принца Чарльза і президента Росії; про сувеніри, які можна привезти з Неаполя.
  • колоритні іспанські квартали . Де донині ховаються ватажки неаполітанської мафії каморра і який він, місцевий стріт-арт — мова піде не тільки про численні графіті на фасадах будинків
  • Торговий пасаж Умберто I . Закінчимо в серці Неаполя, в грандіозній галереї 19 століття, де ви загадаєте, нехай і віртуально, найзаповітніші бажання.
звичайно, ви дізнаєтеся про смачний Неаполі: де зробили першу піцу, які страви популярні в сучасному місті і в чому секрет італійців, що залишаються у формі. Крім того, поговоримо про побут неаполітанців, про місцевий діалект, про переїзд південців на північ — за 1,5 години ви складете враження про багатогранний жаркому Неаполі!

Продає сайт:
https://privatelink.de/?https://experience.tripster.ru/experience/23490/
 

Вкладення

  • 137 байт Перегляди: 0
Угорі