Що нового?

Набір учасників [Tripster] онлайн-прогулянка по колоритному Стамбулу в реальному часі (Іскандер)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 177 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
архітектурні контрасти, турецькі традиції, генуезькі споруди і османський суфізм — все це чекає вас на онлайн-прогулянці по нетуристичному Стамбулу. Я поділюся з вами історіями міста, покажу відмінності європейських і азіатських кварталів, розповім легенди Галатської і дівочої веж. А ще відкрию кілька деталей, які допоможуть краще зрозуміти турецький менталітет.

що ви дізнаєтеся
  • Які легенди і реальні історії оточують галатську вежу-в минулому маяк, обсерваторію і в'язницю, а зараз — одну з найкрасивіших оглядових майданчиків Стамбула.
  • чому в місті настільки яскраво проявилися архітектурні контрасти. Поспостерігаємо за сусідством сучасних, османських і генуезьких будівель і розберемося, як йдуть справи з їх реставрацією.
  • чим відрізняються традиції і побут жителів європейських і азіатський районів Стамбула. Перетинаючи Босфор на поромі, поговоримо про місцевий менталітет, а ще згадаємо легенду Дівочої вежі.
  • Які особливості відрізняють мечеті великого османського зодчого Сінана. Крім того, я розповім, як раніше турки визначали час для молитви і яке архітектурне вирішення цього питання запропонував Сінан.
за 1,5 ви побачите старовинні вулиці району Каракей і галатську вежу, віртуально перетнете протоку і помилуєтеся містом з води, поринете в атмосферу суфізму Азіатської частини Стамбула, розгляньте мечеть дочки султана Сулеймана. А в кінці прогулянки, якщо нам пощастить з погодою, Насолодіться магічним заходом над Босфором!

Про гіда
Мене звуть Іскандер, і я живу в Стамбулі вже більше 10 років. Закінчую докторантуру в Стамбульському університеті факультету філософії. Для мене Стамбул-це другий будинок і місце, в якому я знаю кожну пам'ятку, кожен куточок і безліч історій про це місто. Буду радий з вами поспілкуватися на будь-якій з цих 5 мов: RU, UA, TR, AE або US. Якщо вам цікаві самі незвичайні, історичні та повні таємниць красиві місця Стамбула, я готовий показати їх!

https://privatelink.de/?https://experience.tripster.ru/experience/23818/
 
Угорі