Що нового?

Набір учасників [Tripster] 7 чудес Лісабона

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 148 ГРН
Учасників: 0 з 4
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Саудаді, паштел-де-ната, Алфама, фаду і азулежу — за кожним з цих загадкових слів ховається цілий пласт португальської культури. У форматі інтерактивної лекції, без сухих історичних фактів ми поговоримо про побут Лісабона та місцевий менталітет, послухаємо, про що співають фадішти, обговоримо фестиваль сардин та інші незвичайні традиції, без яких не існувало б самої Португалії.

що ви дізнаєтеся
  • Як 9 хвилин можуть змінити долю цілого міста: поговоримо про відновлення Лісабона після землетрусу, цунамі і пожежі 1755 року
  • хто придумав азулежу і в чому секрет візерункових фасадів Португалії
  • в який день мріють одружитися всі португальські пари і причому тут смажені сардини
  • куди варто відправитися за порцією автентичного Лісабона
  • Що означає португальське слово "saudade", яке не перекладається на інші мови світу, і чому без нього не існувало б романсу фаду
  • Як розпізнати підроблений виріб з пробки і справжнє зелене вино
  • як ченці монастиря Жеронімуш винайшли головний десерт Португалії і де спробувати "ті самі" паштел-де-Белен
А ще за 1,5 години ми послухаємо кілька різновидів фаду, приготуємо улюблений бутерброд португальців і наочно розберемося в техніках азулежу. Ці інтерактивні деталі допоможуть вам побачити світ очима португальця і зрозуміти, чим живе найзахідніший куточок Європи.

Про команду гідів
Мене звуть Саша, я живу в Португалії вже майже 5 років. Працював архітектором в найбільшій архітектурній фірмі країни, але через пару років зрозумів, що моє покликання — це спілкування з людьми, а не з комп'ютером. Відкрив фірму, купив машину, отримав ліцензію, і став практикувати туризм. Вожу екскурсії вже більше 2 років і знаю всі незвичайні байки і найдивовижніші місця, які відомі не кожному місцевому. Моя подруга світла вже португалка, вона живе в Лісабоні 9 років і одружена з португальцем. Світла допоможе зрозуміти країну зсередини. Ми обожнюємо дрібниці, маленькі подарунки, несподівані приємні сувеніри, комфорт і радість наших туристів. Приєднуйтесь до нас і відчуйте, як живуть справжні південні народи, у яких літо 10 місяців в році!

https://privatelink.de/?https://experience.tripster.ru/experience/23328/
 
Угорі