Що нового?

Набір учасників [[tuna.tuna] Ua tuning 2. Листопад 2020. Тариф Базовий (Євгенія Колодкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1434 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
якщо ви готові:
  • дізнатися все найважливіше про жіночу гормональну систему
  • навчитися самостійно підбирати собі БАД
  • почати розвивати в собі прийняття і перестати жити через заперечення
  • відкрити для себе трансформуючу емоцію подяки
  • поповнити свій арсенал ефективними вправами для шиї і навчитися тейпірованію
тоді нам по дорозі!

програма марафону
Тиждень 1. Здоров'я

1. Жіноча гормональна система. Що повинна дізнатися про себе кожна жінка?
Як гормони керують нашим здоров'ям, молодістю і настроєм. Чому наше тіло по-різному реагує на одні і ті ж дії, в залежності від циклу. Як працюють естрадіол і Прогестерон. І чому життя по циклу це не про ПМС, біль і істерики, а про грамотне управління своїм життям.

2. Щитовидна залоза і гормональне здоров'я.
Розглянемо роль щитовидної залози в здоров'ї жінки. Я розповім як підтримувати її здоровою протягом усього життя, навіть якщо колись ви вже встигли "обпектися" на гіпотиреозі або гормональних препаратах.

3. Як збалансувати гормони. Спосіб життя, харчування і БАД.
Як підтримати правильний баланс гормонів в будь-якому віці. Що таке гормональне харчування. Як "розбудити" заснули гормони. Ми навчимося керувати своєю енергією, підтримувати стрункість і хороший метаболізм за допомогою вітамінів і схем БАД.

Тиждень 2. Психологія
1. Життя через заперечення. Як розвинути в собі прийняття.
Звідки в нас ця звичка і чим вона так небезпечна? І чому після позбавлення від неї завжди неминуче слід життя, повне любові, грошей і здоров'я.

2. Батьки. Найважливіші люди в житті кожного.
Батьки-головні провідники кожної людини на землі. Не приймаючи своїх батьків, ми не приймаємо самих себе, а без цього неможливо жити в гармонії. Батьки-головні вчителі вашої душі, яких ви вибрали! Пропрацювавши відносини з ними, ви навчитеся чути свої власні бажання і перестанете мучити себе діями заради "невидимої похвали".

3. Подяка. Магічна емоція, що змінює життя.
Подяка-найпотужніша емоція на шляху до виконання наших бажань. Незважаючи на це, багато хто з нас не вміють проживати її по-справжньому. Я навчу вас глибокій практиці подяки. Оволодівши цією практикою, ви навчитеся виконувати свої бажання і реалізуєте мрії.

Тиждень 3. Догляд
1. Вправи для молодої красивої шиї і від другого підборіддя.
Шия і підборіддя - та частина обличчя, яка видає видає наш рік народження за паспортом. Зупинити її старіння майже нереально, навіть за допомогою косметології. Але це можливо за допомогою вправ: простих і ефективних. Вони подарують вашій шиї вічну молодість, а Вашому овалу обличчя - чудову чіткість.

2. Пластика без ножа або магічне тейпування.
Тейпи-топ-засіб з видалення мімічних зморшок, носогубних складок і в'ялості шкіри. Продається в найближчій медтехніці. А при правильному використанні, замінить вам 1000 баночок антивікових засобів, подарує здоровий зовнішній вигляд і допоможе зберегти молодість обличчя без уколів і операцій.
Продажник:
http://unatuna.online/unatuning2#rec250796337
 
Угорі