Що нового?

Набір учасників TunnelBear VPN Premium на 1 рік (Kashtanka)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 51
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 75 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
27785
27786


Кол-во складчиков обмежено !!! Встигаємо записатися !!!
VPN не НАОБЩАГ!!! Кожен отримає свій аккаунт!!!
тунель бір помітно відрізняється від інших подібних продуктів за рахунок незвичайного інтерфейсу. Навіть така тривіальна процедура, як установка захищеного підключення, реалізована з часткою гумору-ведмідь з логотипу програми починає рити тунель на віртуальній карті і слідувати до зображення віртуального сервера.

Що стосується функціональності, то тут також все"на висоті". Віддалені сервера стабільні в роботі, з'єднання з ними встановлюється практично миттєво. Програма використовує спеціальний механізм GhostBear, що маскує VPN-трафік під звичайний. Таким чином знижується ймовірність того, що Інтернет-провайдер виявить факт підключення до захищеного сервера. Цей алгоритм доступний для всіх платформ крім iOS.

Клієнт для VPN-сервісу TunnelBear скачати безкоштовно можна для комп'ютерів на базі Windows 7-10-з нашого сайту ви завантажте саму "свіжу" версію (на відміну від роздач на торрентах). Також доступні клієнти для Android, iOS, плагіни для Web-браузерів Chrome, Opera, Firefox.

від себе хочу додати. Даний VPN ви можете завантажити на Windows, Mac OS, ios, Android, розширення для браузера. Одним словом застосуєте даний VPN на всіх пристроях без обмеження! Будь це телефон, планшет, комп'ютер або розширення для веб браузер!!! У мене працює все ідеально і чітко!!! Якщо ви ставите програмою VPN, то він діє на весь комп'ютер цілком і змінює ваш ip, якщо ви хочете. щоб VPN працював тільки з браузером, то ставите розширення для вашого браузера, тобто ваш комп'ютер працює з вашим ip, а саме даний браузер, де встановлено розширення працює з VPN. Це дуже зручно, коли Ви працює з декількох браузерів і один браузер налаштований на анонімність, а інші для особистих цілей. Вообщем можете міксувати як вдумається!

інші складчини розділу
Останнє редагування: 3 чер 2019
goto/post?id=728118#post-728118
 
Угорі