Що нового?

Придбаний Твоя Сонячна Система (Перукуа)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 1 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.4 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
з дитинства нам розповідали, що одного разу сонце згасне і життя в нашій Сонячній системі зупиниться.
А що відбувається з твоєю особистою Сонячною системою? Чи сяє твоє внутрішнє Сонце?

Нас чекає великий і, судячи з усього, не найпростіший 2021. Але зміни-це завжди можливість зростання, можливість розвитку. Втрата стабільності може означати не тільки настання розгубленості і сум'яття, навпаки це означає вивільнення величезної енергії, яку ми витрачали на підтримку статусу кво на зростання, для розвитку і розширення. У тому числі і кар'єрне і фінансове і особисте ...

Напередодні Нового року, я вирішила поділитися раніше "секретної" особистої практикою: "Твоя Сонячна Система".

Перше питання, яке мені задають жінки, що живуть в цьому жорсткому світі, організованому чоловіками-як заповнити ресурс? Або як залишатися в ресурсі?

Мені знадобилося багато часу і самоаналізу для того, щоб зрозуміти, що нам жінкам потрібен інший підхід, якщо так можна сказати "планетарний".

Такий підхід допоможе нам упорядкувати наш хаос, що важливо, але одночасно, не загнати його в жорсткі бетонні рамки прямих ліній чоловічої логіки! Ніхто не вбиває в нас жінку швидше, ніж ці негнучкі неприродні лінійні догми.

У своєму методі мені вдалося зберегти любов і цінність і повагу до нашого жіночого хаосу, і одночасно привести його до гармонії і балансу. Як це відбувається у всьому Всесвіті навколо нас.

І якщо вже я згадала це затягане слово-Всесвіт, коли багато "вчителі" нам намагаються донести, про те, що ми центр свого Всесвіту... не пропонуючи ніяких виразних інструментів.

у цьому курсі дається однозначний і максимально ефективний інструмент того, як насправді поставити себе в центр, для початку центр своєї "Сонячної системи", а вже потім, наскільки вам вистачить натхнення!

Нас чекає великий рік! І я ділюся з вами найціннішим інструментом, для того, щоб він був "Вашим", а не "черговим"!

  1. знайомство з Сонячною системою Перукуа
    У чому особливість і унікальність цього ефективного методу

  2. знайомимося з планетами-параметрами твого життя
    У чому особливість кожної планети, кожного параметра, який визначає твоє життя

  3. готуємо інструменти для створення своєї Сонячної системи
    Все що нам потрібно для цього творчого і, разом з тим, аналітичного процесу

  4. перший етап формування своєї Сонячної системи
    Просторовий аналіз

  5. другий етап формування своєї Сонячної системи
    Переносимо результати просторового аналізу на папір з дотриманням простих принципів

  6. Сонячна система як інструмент управління змінами в житті
    Повторний аналіз виконаної роботи і підготовка до усвідомленого формування змін

  7. переорієнтація Сонячної системи на відображення вашої справжньої природи
    Медитація і переосмислення найважливіших параметрів Вашого життя

  8. Ваша нова-справжня Сонячна система
    Ви в центрі "свого Всесвіту", і в ваших руках інструменти змін!
  1. знайомство з Сонячною системою Перукуа
    У чому особливість і унікальність цього ефективного методу

  2. знайомимося з планетами-параметрами твого життя
    У чому особливість кожної планети, кожного параметра, який визначає твоє життя

  3. готуємо інструменти для створення своєї Сонячної системи
    Все що нам потрібно для цього творчого і, разом з тим, аналітичного процесу

  4. перший етап формування своєї Сонячної системи
    Просторовий аналіз

  5. другий етап формування своєї Сонячної системи
    Переносимо результати просторового аналізу на папір з дотриманням простих принципів

  6. Сонячна система як інструмент управління змінами в житті
    Повторний аналіз виконаної роботи і підготовка до усвідомленого формування змін

  7. переорієнтація Сонячної системи на відображення вашої справжньої природи
    Медитація і переосмислення найважливіших параметрів Вашого життя

  8. Ваша нова-справжня Сонячна система
    Ви в центрі "свого Всесвіту", і в ваших руках інструменти змін!
https://privatelink.de/?https://www.peruquois.com/ru/courses/samopoznanie/
 
Угорі