Що нового?

Придбаний [У сусіда краще] як заробляти 100к в місяць в 2020 році

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 41
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 46.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

приватний клуб . Що він із себе представляє?зараз я не буду вам розповідати наскільки хороший приватний клуб і як швидко ви станете мільйонерами, я скажу коротко, ясно і за фактами. Я думаю ви все самі зрозумієте. Приватний клуб буде виглядати у вигляді окремого телеграм каналу, доступ до якого буде у кожного члена даного клубу. Також буде окремий чат, де всі члени клубу зможу задавати питання і обговорювати схеми

Вся інформація на приватному каналі буде ділиться на три категорії
  • авторські схеми. Скажу відразу, даних статей буде не багато, але всі вони створені особисто мною, і актуальні досі, так як особисто я на них заробляю донині. Також повна підтримка за цими схемами буде надана кожному учаснику клубу в нашому приват чаті. На даний момент в приватному каналі одна така схема, а саме бізнес-кейс від "А" до " Я " по створенню інтернет-магазину (бота) в телеграмі і вихід на пасивний дохід в 150К+ в місяць.
    куплені схеми заробітку. В інтернеті купа придатних схем, які продають від 1к до 100к рублів. Дані схеми я буду викуповувати з різних форумів, каналів, і викладати в наш приватний клуб. На даний момент в нашому клубі викладено більше 20 таких приватних схем заробітку. Загальна вартість даних схем перевищує 100к рублів. Більшість схем актуальні донині і багато хто не вимагають початкових вкладень
    • приватна інформація. ті, хто користуються моїм магазином знають, що крім знань про заробіток в Інтернеті, я володію неймовірно великим арсеналом інформації, що стосується сіро-білих схем економії. На жаль я не можу в слух говорити, що конкретно там буде, так як велика частина інформації не бажана до публічного розголосу, скажу так, те, що там буде - вас дуже сильно здивує. Більш детальну інформацію на рахунок даного пункту можете запитати у мене в ЛЗ.

https://privatelink.de/?https://telegra.ph/Kak-zarabatyvat-100k-v-mesyac-v-2020-godu-10-18
 
Угорі