Що нового?

Придбаний [U0026] Леттеринг для початківців (Юлія Кузнєцова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2758 ГРН
Учасників: 0 з 51
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 56.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Про курс

  • Курс підійде всім бажаючим, не вимагає попередньої підготовки і художніх навичок.
  • Для всіх, хто хоче вивчити леттерінг з нуля, навчитися малювати красиві і веселі букви, знайти нове творче хобі, радувати себе і близьких красивими роботами.
  • для художників і дизайнерів, які хочуть навчитися створювати професійні шрифтові композиції і правильно використовувати їх у своїх роботах.
чому навчитеся

Навчіться розбиратися в шрифтах, зрозумієте принцип їх побудови, дізнаєтеся як задавати характер букв, познайомитеся з законами композиції. Навчіться розбиратися в інструментах і їх властивості.

Протягом курсу буде маса практичної роботи зі створення листівок, плакатів, шрифтових ілюстрацій в різних стилях.

Отримані знання допоможуть освоїти принципи роботи з буквами і будуть незамінні в роботі з логотипами, ілюстраціями, крейдяним леттерингом, а також при створенні авторських шрифтів.

зміст

Урок 1. Початок
Практика малювання букв. Вивчаємо основну термінологію і типологію шрифтів. Вчимося будувати букви. Вивчаємо основні види декору. Тренуємо руку і фантазію.

Урок 2. Гротеск
Ми вивчимо що таке шрифт і які правила необхідно дотримуватися при малюванні слів. Я розповім чим леттеринг відрізняється від шрифту. Ми створимо ескіз листівки на основі гротескових шрифтів.

Урок 3. Характер
На цьому уроці я розповім як надати роботі жвавість і зробити такою, що запам'ятовується. Фіналізуємо листівку на щільному папері.

Заняття 4. Композиція
Ми навчимося працювати з композицією, висотами і нахилами в буквах, поговоримо про Лігатури і альтернативних знаках. Створюємо ескіз для фінального плаката.

Заняття 5. Декор
Продовжимо роботу над плакатом і додамо в букви декор. Я розповім як вибрати декоративне рішення і як поєднувати шрифти між собою.

Заняття 6. Силует
Леттерінг в силуеті. Тут ми попрацюємо з ілюстративною формою і навчимося вписувати букви в складні форми.

Заняття 7. Фінал
Окреме заняття ми присвятимо створенню та обговоренню фінальної роботи.
https://u0026.ru/
 
Угорі