Що нового?

Набір учасників [Udemy] адміністрування Linux: повний завантажувальний табір Linux 2021 (Андрій Думітреску)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 348 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Останнє оновлення: 1/2021
Мова: Англійська + англ. субтитри + російські субтитри (Google translate)
Рейтинг: 4,6 з 5
Загальна тривалість 20 год 43 хв

Адміністрування Linux (Ubuntu та CentOS) для початківців.
Отримайте навички Linux, щоб зробити кар'єру та просунутися вперед.


чого ви навчитеся:

  • Станьте професійним системним адміністратором Linux і отримайте роботу.
  • ви освоїте всі ключові концепції та команди Linux, починаючи з нуля. Попередні знання Linux не потрібні.
  • Дізнайтеся, як налаштувати середовище Linux (встановлення Ubuntu та CentOS на віртуальну машину)
  • отримайте повне розуміння ОС Linux (незалежно від дистрибутива) з нуля.
  • для кожної ключової концепції або команди Linux ви отримаєте високоякісне відео, шпаргалку, вікторину, практичні вправи та слайди.
  • опануйте всі важливі команди Linux.
  • дізнайтеся про дозволи файлів Linux, процеси, управління обліковими записами користувачів, роботу з мережами Linux або управління програмним забезпеченням.
  • ви освоїте основні концепції етичного злому і мережевої безпеки (розвідка, сніффінг, міжмережевий екран Iptables ...).
  • отримайте гарне уявлення про Netfilter/Iptables Linux Firewall (ланцюжки, таблиці, збіги, цілі).
  • до кінця цього курсу Ви отримаєте глибоке розуміння операційної системи Linux і зможете застосовувати ці знання на практиці.
опис:

Цей курс НЕ схожий на будь-який інший курс адміністрування Linux, який ви можете пройти в Інтернеті. Після закінчення цього курсу ви оволодієте ключовими поняттями і станете ефективним системним інженером або Адміністратором Linux.
Це новий курс адміністрування Linux, запущений у серпні 2020 року та оновлений, щоб навчити вас навичкам, необхідним для майбутнього.
Світ змінюється постійно і стрімко! Майбутнє, засноване на технологіях, в якому ми будемо жити, сповнене надій, але також і проблем. Linux забезпечує роботу серверів Інтернету, і, записавшись на цей курс, ви познайомитеся з основними концепціями та командами Linux. Цей курс адміністрування Linux дійсно відрізняється! Ви дізнаєтеся, що дійсно важливо, і отримаєте навички, щоб просуватися вперед і отримувати перевагу.

Ви хочете отримати нову цінну навичку, отримати роботу, отримати підвищення по службі або просто підготуватися до майбутнього? Ну, тоді цей курс Linux для вас!
Записавшись на цей курс адміністрування Linux зараз, ви зробите найкращу інвестицію у свою кар'єру!
До кінця цього курсу ви отримаєте глибокі знання про те, як працює операційна система Linux і як краще з нею впоратися.
Цей курс для вас, якщо ви хочете вивчити Linux у реальному світі.
Він спеціально розроблений для вас, незалежно від того, чи не маєте ви досвіду роботи з Linux, чи відвідували ви Інші пов'язані курси і хочете заповнити прогалини або підвищити свої навички, або ви прийшли з інших областей, таких як мережі або програмування.
Ви матимете доступ до моєї закритої та ексклюзивної онлайн-групи, щоб надати вам покращену, швидку та кращу підтримку щодо ваших питань, пов'язаних із курсом.

Цей курс веду я, старший мережевий інженер і професійний тренер. Навіщо тобі вчитися у мене?
Я практикуючий і ентузіаст. Ласкаво просимо в реальний світ! Останні 15 років я використовую Linux у реальних проектах. Я не просто випадковий хлопець, який викладає адміністрування Linux. Тільки уявіть, що за цей час я дізнався і застосовував все більше і більше майже щодня. А тепер все віддаю тобі!
Я педагог, і я знаю, як складати навчальну програму. Я точно знаю, що важливо, а що ні. За останні 10 років я навчив тисячі людей адмініструванню, безпеці, мережі та програмуванню Linux.
Ви дізнаєтесь не лише про деякі команди та інструменти, а й про те, як їх поєднати для реальної роботи. Після цього курсу ви станете ефективним системним інженером або Адміністратором Linux!
Ви матимете довічний доступ, і ви можете повернутися назад і шукати конкретну концепцію або команду Linux у будь-який час. І не забуваймо, що якщо вам не подобається курс, на Вас поширюється 30-денна гарантія повернення грошей, повне повернення коштів, жодних питань!

налаштування середовища (встановлення Ubuntu та CentOS)
Термінал Linux в подробицях
Файлова система Linux
Абсолютні та відносні шляхи. За файловою системою (pwd, cd, tree)
Детальний опис команди LS (ls)
Розуміння часових міток файлів: atime, mtime, ctime (stat, touch, date)
Перегляд файлів (кішка, Менше, Більше, хвіст, голова, годинник)
Створення файлів і каталогів (touch, mkdir)
Копіювання, переміщення, перейменування та видалення файлів і каталогів (cp, mv, rm, shred)
Робота з конвеєрами в Linux (/, wc)
Перенаправлення команд (>, >>, 2> &>, вирізати, трійник)
Пошук файлів і каталогів (знайти, знайти, які)
Знайти і виконати
Пошук шаблонів рядків (grep, strings)
Порівняння файлів (cmp, diff, sha256)
Детальніше про редактор VIM
Стиснення та архівування файлів і каталогів (tar, gzip, bzip2)
Жорсткі та символічні посилання. Структура Inode

Керування обліковими записами користувачів
Розуміння файлів passwd та shadow
Загальні відомості про групи Linux (групи, ідентифікатор)
Створення, зміна та видалення облікових записів користувачів облікові записи користувачів (useradd, usermod, userdel)
Управління групами (groupadd, groupdel, groupmod)
Моніторинг облікових записів користувачів (whoami, who am i, who, id, w, uptime, last)
Дозволи для файлів Linux
Восьмеричне (Числове) представлення дозволів для файлів
Зміна прав доступу до файлу (chmod)
Зміна власника файлу (chown, chgrp)
Розуміння SUID (встановлення ідентифікатора користувача), SGID (встановлення ідентифікатора групи) та липкого біта
Umask
Розуміння атрибутів файлів (lsattr, chattr)
Управління процесами Linux
Процеси та модель безпеки Linux
Лістинг процесів (ps, pstree, top, htop)
Сигнали і процеси вбивства (kill, pkill, killall, pidof)
Передній план і фонові процеси
Управління завданнями (jobs, fg, bg)
Мережа в Linux
Отримання інформації та налаштування мережевих інтерфейсів (ip, ifconfig, route)
Налаштування статичної IP-адреси в Ubuntu (netplan)
Тестування та усунення несправностей мережевого підключення
Використання, усунення несправностей та захист SSH (SSHD)
Копіювання файлів по мережі (scp)
Синхронізація файлів і каталогів за допомогою rsync
Використання wget
Перевірка прослуховуючих портів (netstat, ss, lsof, telnet, nmap)
Управління по
Dpkg (дистрибутиви на основі Debian та Ubuntu) та APT
DNF (дистрибутиви на основі RedHat)
Компіляція програмного забезпечення з вихідного коду: Lab ProFTPD
Системне адміністрування Linux
Автоматизація та планування завдань за допомогою Cron (crontab) та Anacron
Монтування та демонтування файлових систем (DF, mount, umount, fdisk, gparted)
Робота з файлами пристроїв (dd)
Отримання інформації про системне обладнання (lwhw, lscpu, lsusb, lspci, dmidecode, hdparm)
Управління послугами (systemd та systemctl)
Сценарії оболонки Bash
Безпека: збір інформації та аналіз трафіку
Безпека: Netfilter/Iptables Firewall
Безпека: SSH PKI і посилення захисту SSH
Кожна тема містить багато прикладів у прямому ефірі як на Ubuntu, так і на CentOS, розділ команд, безліч вікторин, слайдів та багато практичних завдань.
Набуті навички покращать вашу кар'єру та зроблять вас ще більш цінними на ринку праці.
Для кого цей курс:
  • новачки, які хочуть отримати повне та практичне уявлення про операційну систему Linux та командний рядок Linux.
  • Люди з певним досвідом роботи з Linux, які хочуть заповнити прогалини та стати ефективними системними адміністраторами.
  • професіонали, яким потрібно вивчити Linux, щоб підвищити ефективність своєї щоденної роботи. Інженери або розробники служби підтримки додатків, які повинні використовувати операційну систему Linux.
матеріали курсу:

  • 27 розділів
  • 208 лекцій
  • Загальна тривалість 20 год 43 хв
  • 47 ресурсів для скачування
Продажник:
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/master-linux-administration/
 
Угорі