Що нового?

Набір учасників [udemy] балансування навантаження та аварійне перемикання на MikroTik (Махер Хаддад)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 331 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 68.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

74894

Чого ви навчитеся

  • балансування навантаження на MikroTik на 2 або більше інтернет-провайдерів
  • балансування навантаження за допомогою ECMP
  • балансування навантаження за допомогою маршрутизації на основі політики
  • балансування навантаження за допомогою nth
  • балансування навантаження за допомогою PCC
опис

Якщо у вас є 2 або більше провайдерів, Ви можете реалізувати балансування навантаження за допомогою маршрутизаторів MikroTik, щоб використовувати обох провайдерів для вашого інтернет-сервісу.

Однак балансування навантаження при неправильному налаштуванні може спричинити багато проблем у вашій мережі. З цієї причини я розробив цей курс, щоб показати вам крок за кроком, як налаштувати балансування навантаження за допомогою різних методів, щоб врешті-решт ви могли вирішити, який метод найкраще підходить для вас, і ви можете застосувати його у своїй мережі.

Методи балансування навантаження, які я збираюся обговорити в цьому курсі:
  • ECMP
    PBR (правила маршрутизації та правила Mangle)
  • НТН
  • ПКК
розуміння балансування навантаження дуже важливо в даний час, тому що більшість компаній мають 2 або більше інтернет-провайдерів, оплачуючи рахунки за Інтернет і не використовуючи всі послуги інтернет-провайдерів.

До кінця цього курсу ви будете добре розуміти, як правильно розгорнути балансування навантаження на маршрутизаторі MikroTik, і зможете застосовувати вивчені методи у своїй виробничій мережі.

Якщо ви хочете освоїти тему балансування навантаження на MikroTik, все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися на моєму курсі, і я допоможу вам зрозуміти тему дуже простим способом навчання.

сайт продажу:
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/load-balancing-failover-on-mikrotik/
 
Угорі