Що нового?

Набір учасників [Udemy] 100 днів коду: повний курс Python Pro Bootcamp на 2023 рік (Dr. AngelaYu)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 42
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 91.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Маргот

Организатор
[Udemy] 100 днів коду: повний курс Python Pro Bootcamp на 2023 рік (Dr. Angela Yu)

Ласкаво просимо до 100 Days of Code - The Complete Python Pro Bootcamp, єдиний курс, який вам потрібен, щоб навчитися писати на Python. Маючи понад 500 000 відгуків 5 зірок та середній бал 4.8, мої курси є одними з найбільш високорейтингових курсів в історії Udemy!

100 днів, 1 година на день, навчитися створювати 1 проект на день-ось як ви освоїте Python.

Цей курс Python, який триває понад 60 годин, без сумніву, є найповнішим курсом Python, доступним в Інтернеті. Навіть якщо у вас немає досвіду програмування, цей курс допоможе вам пройти шлях від початківця до професіонала. Ось чому:

Курс веде провідний інструктор App Brewery, найкращого в Лондоні очного табору з програмування Bootcamp.
Курс був оновлений, щоб бути готовим до 2023 року, і ви будете вивчати новітні інструменти та технології, що використовуються у великих компаніях, таких як Apple, Google та Netflix.
У цьому курсі немає кутів, є красиві анімовані пояснювальні відео та десятки реальних проектів, які ви будете створювати. Наприклад, автосвайпер Tinder, гра "Змійка", веб-сайт блогу, автоматична відправка заявки на роботу в LinkedIn.
Навчальна програма розроблялася протягом 2 років, з всебічним тестуванням і зворотним зв'язком зі студентами.
Ми навчили коду понад 600 000 студентів, і багато з них змінили своє життя, ставши професійними розробниками або заснувавши власний технологічний стартап.
Записавшись на курс, ви заощадите більше $12 000 і при цьому отримаєте доступ до тих же навчальних матеріалів і будете вчитися у того ж викладача і за тією ж програмою, що і на нашому очному курсі програмування Bootcamp.
Курс постійно поповнюється новими матеріалами, а нові проекти та модулі визначаються студентами-тобто вами!

Ми проведемо вас крок за кроком через захоплюючі відеоуроки і навчимо всьому, що вам потрібно знати для успішної роботи в якості розробника Python.

Курс включає більше 65 годин відеоуроків у форматі HD і розвиває Ваші знання в області програмування під час створення реальних проектів на Python.

Спойлер: Інформація
Протягом цього комплексного курсу ми охоплюємо величезну кількість інструментів і технологій, включаючи:

Python 3-остання версія Python
PyCharm, Jupyter Notebook, Google Colab
Сценарії Python та автоматизація
Розробка ігор на Python
Веб-скрапінг
Beautiful Soup
Веб-драйвер Selenium
Запит
WTForms
Наука про дані
Pandas
NumPy
Matplotlib
Plotly
Scikit learn
Сіборн
Черепаха
Розробка настільних додатків з графічним інтерфейсом на мові Python
Tkinter
Передова веб-розробка
HTML 5
CSS 3
Bootstrap 4
Командний рядок Bash
Git, GitHub та контроль версій
Внутрішня веб-розробка
Flask
REST
API
База даних
SQL
SQLite
PostgreSQL
Аутентифікація
Веб-дизайн
Розгортання за допомогою Github Pages, Heroku та GUnicorn
і багато - багато іншого!

До кінця цього курсу ви будете вільно програмувати на Python і будете настільки хороші в Python, що зможете знайти роботу або використовувати мову професійно.


Ви також створите портфоліо з 100 проектів, яким зможете похвалитися перед будь-яким потенційним роботодавцем. У тому числі:

блекджек
гра " Змійка
Гра в понг
Автосвиппинг на Tinder
Автоматичні заявки на роботу на LinkedIn
Автоматичні електронні листи / СМС на день народження
Повноцінний блог-сайт
Створення власного публічного API
Наука даних за допомогою Google Trends
Аналіз наборів даних Lego
Аналіз магазину додатків Google
і багато - багато іншого!

Запишіться сьогодні і чекайте з нетерпінням:

Відеолекції
Завдання та вправи за кодом
Повноцінні проекти
Вікторина
Ресурси та шпаргалки з програмування
Завантаження
Наша найбільш продавана електронна книга " 12 правил, щоб навчитися кодувати
Матеріали та навчальна програма курсу Python Pro Bootcamp вартістю $12,000+

Не вірте мені на слово, подивіться, що говорять студенти про мої курси:


"Анжела просто неймовірна, приголомшлива і просто фантастична в цьому курсі. У мене ніколи не було такого інструктора; докладно описує кожен аспект курсу, дає точні пояснення, вселяє в вас тривогу за навчання і т.д. у неї є здатність веселити і одночасно пояснювати речі для кращого розуміння. Мені дуже подобається цей курс". - Екеу Монкамульріх


"Анжела дуже детальна і при цьому не нудна. За своє життя я пройшов багато онлайн-курсів, включаючи Бакалаврат та магістратуру. Вона, безумовно, найкращий інструктор, який я коли-небудь мав. У цьому курсі зібрані чудові інструкції вартістю в тисячі доларів, а темп досить високий для того, щоб будь-хто міг взяти кодування і працювати з ним... Спасибі!". - Дж Карлуччі


"Мені подобається, як Анжела все пояснює. Легко слідувати і повно логіки. Я можу сказати, що вона витратила багато енергії на створення цього чудового курсу. Дякую, і я рекомендую його всім, хто цікавиться кодуванням!". - Yiqing Zheng


"На даний момент (на третій день навчання) цей курс навчив мене більше, ніж я зміг навчитися на багатьох інших курсах програмування. Цей курс чітко викладений і поступово розвиває себе в легкій для розуміння формі."- Нормал Ремсі


"Це інший підхід до викладання веб-розробки. Мені подобається, що з самого початку вам дається все можливе, щоб досягти успіху". - Ронік Томас


Репетитор просто дивовижний, це найкращий репетитор, який я коли-небудь мав. Я б дав їй 10 зірок з 5. Вона не просто набирає код і розмовляє сама з собою, вона дійсно пояснює речі. Вона постійно дає дійсно корисні підказки, і вона дасть вам величезну кількість інших рекомендацій. Я завжди знав, що я роблю і чому я це роблю. Усі додаткові завдання допомогли мені краще запам'ятати та зрозуміти речі". - Пітер Длугос


ПАМ'ЯТАТИ... Я настільки впевнений, що вам сподобається цей курс, що ми пропонуємо повну гарантію повернення грошей протягом 30 днів! Тож це абсолютно безпрограшний варіант: Підпишіться сьогодні з нульовим ризиком та кожною вигодою.


То чого ви чекаєте? Натисніть кнопку "Купити зараз" і приєднуйтесь до самого високорейтинговому в світі курсу з розвитку.

Чого ви навчитеся

Ви освоїте мову програмування Python, створивши 100 унікальних проектів за 100 днів.
Ви вивчите автоматизацію, розробку ігор, додатків та веб-сайтів, науку про дані та машинне навчання за допомогою Python.
Ви зможете професійно програмувати на Python.
Ви вивчите Selenium, Beautiful Soup, Request, Flask, Pandas, NumPy, Scikit Learn, Plotly і Matplotlib.
Створіть портфоліо з 100 проектів на Python, щоб претендувати на вакансії розробника
Вміти створювати повноцінні веб - сайти та веб-програми на Python
Вміти використовувати Python для вивчення даних та машинного навчання
Створювати ігри, такі як Blackjack, Pong і Snake, використовуючи Python
Створюйте графічні інтерфейси та настільні програми за допомогою Python.

Вимога

Досвід програмування не потрібен - я навчу вас усьому, що вам потрібно знати
Комп'ютер Mac або PC з доступом в інтернет
Платне програмне забезпечення не потрібне-я навчу вас використовувати PyCharm, Jupyter Notebooks та Google Colab.
Я покроково поясню вам, як встановити та налаштувати все програмне забезпечення.

Для кого цей курс

Якщо ви хочете навчитися кодувати з нуля, створюючи веселі та корисні проекти, тоді пройдіть цей курс.
Якщо ви хочете розпочати власний стартап, створюючи власні веб-сайти та веб-програми.
Якщо ви повний новачок, то цей курс дасть вам все необхідне, щоб стати професіоналом у Python.
Якщо ви досвідчений програміст, який хоче перейти на Python, то це найшвидший спосіб. Вчіться через проекти кодування.
Якщо ви програміст із середнім рівнем володіння Python, то 100 днів кодових завдань допоможуть вам піднятися на щабель вище.



Спойлер: Информация
"100 днів кодування" - курс на платформі Udemy, де ви будете здобувати навички програмування, працюючи над реальними проектами кожен день протягом 100 днів. Курс включає завдання, вправи, кодування в парі та багато іншого, щоб допомогти вам досягти своїх цілей програмування."

Курс розроблений з урахуванням досвіду і потреб початківців і досвідчених розробників. Він заснований на концепції "програмування на кожен день", яка допомагає покращувати навички та підтримувати продуктивність.

Ви навчитеся використовувати різні інструменти і технології, такі як Python, HTML, CSS, JavaScript і багато інших, щоб створювати веб-додатки, ігри, проекти машинного навчання і багато іншого.

Даний курс надає структурований підхід до вивчення програмування, який дозволяє з легкістю досягти ваших цілей в програмуванні і стати більш ефективним і впевненим у своїх навичках.

Протягом курсу ви також отримаєте доступ до спільноти підтримки, де ви можете спілкуватися з іншими студентами та розробниками, а також задавати питання та отримувати відповіді.

Курс "100 днів кодування" є відмінним вибором для всіх, хто хоче стати професійним програмістом або просто поліпшити свої навички в області програмування.

Після закінчення курсу Ви отримаєте сертифікат, який підтверджує ваші навички програмування і зусилля, вкладені в роботу над проектами протягом 100 днів.

Курс "100 днів кодування" пропонує гнучкий графік навчання, який дозволяє учням складати свій робочий графік відповідно до їх Особистого розкладу.

Крім того, курс надає доступ до безлічі ресурсів, включаючи рецепти коду, посібники з програмування, відеоуроки, завдання та значну підтримку громади.

Незалежно від навичок, кожен, хто бажає стати успішним програмістом, може досягти своїх цілей за допомогою цього курсу. Загалом, курс "100 днів кодування" - чудовий вибір для тих, хто хоче розпочати свій шлях у світі програмування або вдосконалити свої навички в цій галузі.

Курс "100 днів кодування" дозволяє студентам створювати власні проекти, використовуючи отримані знання та навички. Це відмінний спосіб показати свій потенціал роботодавцям і створити портфоліо, яке може використовуватися при пошуку роботи в області програмування.

Крім того, курс надає можливість участі в наставницькій програмі, де студенти можуть отримувати підтримку та поради від досвідчених програмістів.

Курс "100 днів кодування" не обмежується лише аспектами технічного навчання. Він також навчає студентів ключовим навичкам, таким як спілкування, співпраця, планування проектів та управління часом.

В цілому, курс "100 днів кодування" - це відмінне місце для початку своєї кар'єри в області програмування або поліпшення вже наявних навичок.
День 1 новачок робота зі змінними в Python для управління даними
01 оцінка навичок.html [422]
01 що Ви отримаєте від цього курсу.avi [46m 285k 158]
02 Вікторина з іменування змінних.html [81]
02 курс обіцянку App Brewery 100 днів Python.pdf [73k 574]
02 ПОЧАТОК ТУТ.avi [17m 401k 100]
03 100 днів Python плакати для перевірки.pdf [179k 937]
03 12 правил, щоб навчитися кодувати ebook Copyright App Brewery.pdf [2m 469k 516]
03 FAQ Я не можу відкрити посилання на ресурси курсу.txt [87]
03 листи зошити для кодування для друку.pdf [354k 328]
03 шпалери.zip [33m 96k 706]
03 Приєднуйтесь до студентської спільноти на Discord.txt [29]
03 навчальний план для 100 днів Python.pdf [166k 767]
03 Вчіться разом зі мною відео.txt [75]
03 Шпаргалка з синтаксису Python v2.pdf [279k 121]
...
Обсяг: Гб.

Курс російською мовою (машинний переклад)

Курс англійською мовою (оригінал) тут

https://www.udemy.com/course/100-days-of-code/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі