Що нового?

Набір учасників [Udemy] французький Імпресіонізм (Ляля Чандра, Олена Титова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 842 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 67.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Чого ви навчитеся

  • історія мистецтва
  • Імпресіонізм
  • історія живопису
  • Едуард Мане
  • Клод Моне
  • Берта Морізо
  • Едгар Дега
  • Каміль Піссарро
  • Альфред Сіслей
  • Огюст Ренуар
вимоги
  • любов до живопису
опис

Французькі імпресіоністи-улюблені багатьма художники, хоча і пов'язані протягом деякого часу загальними завданнями, але все-таки дуже різні, сильні яскраві творчі індивідуальності.

Саме унікальність кожного з них мені хотілося показати в цьому курсі.

Імпресіонізм-сам по собі-це найвища фаза в розвитку реалістичного методу, оскільки він не відмовляється від предметного середовища. Але, пройшовши свій пік у живописі Клода Моне, він створив плацдарм для нових нефігуративних напрямків європейського мистецтва 20 століття. Знову ж Моне в цьому плані найпоказовіший художник.

У моїх лекціях-персоналіях я торкаюся і еволюції стилю, і новаторства методу і поглядів на натуру.

Думаю, що сильною стороною моїх лекцій є особисте співпереживання кожному майстру. Я мистецтвознавець, не тільки вивчав науку про мистецтво в Петербурзькій Академії мистецтв і проводив багато часу над книгами, я просто людина з середовища художників, з якими тісно спілкуюся з 18 років.

Я люблю художників, знаю зсередини всю цю творчу кухню, майстерні, знаю їх проблеми, тривоги і надії, закони ринку і тп.
Тому про кожного художника в своїх лекціях я розповідаю як про близьку людину, приймаючи і розуміючи його переживання, це відбувається само собою і давно стало відмітною властивістю моїх занять.

Мені хотілося б, щоб і мої слухачі дізналися улюблених майстрів так само близько, зрозуміли їх, і прийняли також їх слабкості і помилки, неминучі для будь-якої людини.

Дев'ять годин лекцій – це багато. Слухайте із задоволенням і увагою, не поспішаючи.
І зверніть увагу, що до кожної лекції додається величезна презентація в форматі PDF, - там сама, по якій створено відео.
Дякую за довіру.

Для кого цей курс:
  • любителі мистецтва
  • студенти художніх ВУЗів
  • студенти, які вивчають історію мистецтва
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/fr-impressionism/#instructor-1
 
Угорі