Що нового?

Придбаний [Udemy] Golang для початківців. Детальні уроки (Алекс Маршал)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 585 ГРН
Учасників: 0 з 7
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 86.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 73165


[Udemy] Golang для початківців. Детальні уроки (Алекс Маршал)

Цей курс дозволить вам розібратися з мовою Golang. Ви дізнаєтеся як він працює. Чим відрізняється від інших мов програмування, його особливості та тонкощі

Курс особливо корисний, якщо ви вже знаєте якусь мову, хоча б на теоритическом рівні.

Багато уроки підкріплені прикладами. Я рекомендую повторювати ці приклади. А якщо ви хочете краще розібратися з мовою, то спробувати робити те ж саме, але придумати свій приклад для практики. На підставі отриманих знань.

Про мову Golang. Мова дуже цікава. Але підійде не всім. Вам завжди потрібно буде думати, що ви пишете і навіщо. Сама мова змушує вас писати правильний код.

На цій мові розробляють складні програми і досить часто, зарплати для розробників на цій мові необгрунтовано високі. Але я рекомендую не вивчати цю мову якщо ви хочете знайти роботу найближчим часом. Так як вакансій на розробників Go теж мало.

А ось якщо ви хочете навчитися програмувати або отримати новий скілл. Можливо просто спробувати зробити свій Pet проект. То це Супер ідея !

Я постарався помістити в курс теми, які дадуть вам можливість робити свої сервіси вже після цього курсу. Але це не означає, що після проходження всіх відеоуроків, ви будете знати тонкощі мови на рівні Senior розробника. Ви дізнаєтеся тільки як користуватися мовою програмування Go. А як писати дійсно круті речі, прийде до вас тільки з практикою.

Тому починайте !!! Вчіться, пробуйте ! Мова цікава.

звідки я знаю цю мову.

Справа в тому, що ця мова легка, швидка і добре працює з багатопотоковістю. А що ще може бути краще для автоматизації тестування ?

Так як я займаюся саме автоматизацією, то скінчено ця мова привернула мою увагу. І я почав його вивчати по книгах і форумах. Зараз він не розвинений у сфері тестування. І не може похвалитися фреймворками. Тому все доводиться писати руками ! )) Але зате у мене була можливість покопатися і вникнути в те, як це працює.

Можливо, коли буде час, допишу фреймворк і віддам його на розтерзання всьому ком'юніті. )


Для кого цей курс:
  • початківець або досвідчені розробники, які хочуть дізнатися як працює Мова програмування Go
вимоги:
  • бажано знати основи (теорію) програмування.
  • розуміти, що таке змінна, що таке умовні оператори і .тд.
чого ви навчитеся:
  • Мова програмування Go
2 розділів * 24 лекцій * загальна тривалість 5 год 22 хв
  1. введення

    • введення
    • основи мови
    • змінні
    • Змінні середовища. Редактор коду
    • отримання даних від користувача
    • умовні оператори
    • перетворення рядка в число
    • область видимості
    • генерація випадкового числа
    • перетворення рядка в int
    • цикли
    • масиви
    • читання даних з файлу
    • вираховуємо середнє значення
    • сегменти
    • карти/map
    • структури
  2. Просунута частина

    • визначені типи
    • інкапсуляція
    • інтерфейси
    • рекурсія
    • Exception В Go
    • багатопоточність . горутины
    • Створення Веб-сервісу
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/golang-o/
 
Угорі