Що нового?

Набір учасників [Udemy] імміграція та життя в США (Іван Лайон)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3394 ГРН
Учасників: 0 з 65
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 54.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
чому ви навчитеся
  • відмінності між СНД і США
  • планування життя в США
  • Імміграція
  • Машина
  • Нерухомість (купівля, оренда)
  • Здоров'я
  • Освіта
  • вивчення мови
  • менталітет
  • Робота
  • бізнес
вимоги
  • немає
опис
Даний тренінг допоможе вам визначиться, чи підходить вам США для проживання, який спосіб імміграції вибрати, з чого почати і як зробити процес переїзду максимально простим і безболісним. Ви дізнаєтеся відмінності і особливості американського менталітету і стилю життя. Навчіться хитрощів які американці використовують в повсякденному житті. Дізнаєтеся в чому ваша перевага як іммігранта. В якому напрямку варто рухатися далі і куди направляти своїх дітей. Ви отримуєте довічний доступ до матеріалів курсу і зможете повертатися до них в будь-який зручний час. Використовувати курс як інструкцію для вирішення повсякденних завдань. Вся інформація надана в тренінгу перевірена мною особисто постійно доповнюється і оновлюється. Вам надається можливість задавати питання і мати зворотний зв'язок з куратором. Я гарантую що всі знання отримані в даному курсі допоможуть вам зберегти роки Вашого життя. Якби дана інформація потрапила мені в руки в 2009 році я зміг би уникнути багатьох помилок і швидше адаптувався до нового середовища. Неважливо скільки вам зараз років і яке у вас освіту і рід діяльності Ви однаково зможете отримати користь з даного курсу. Я стикався з людьми які успішно іммігрували в 70 років. Також мені траплялися люди які зламалися і повернулися на батьківщину в 20. Різниця між ними лише в очікуваннях і підготовці. Якщо ви заздалегідь знаєте чого очікувати і чого ви хочете вами шанси на успіх підвищуються в кілька разів. Успіхів у вивченні матеріалу!

Для кого цей курс:
  • люди проживають в СНД і планують переїзд в США
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/immigration/#instructor-1
 
Угорі