Що нового?

Набір учасників [[Udemy] інтенсивний курс з інтернет-реклами Google, Facebook (Тоня доліва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 57.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

чого ви навчитеся

  • Створення та налаштування реклами в пошукових системах і соціальних мережах
вимоги
  • обслуговування комп'ютера та доступ до Інтернету
опис

На цьому курсі я знайомлю з Гугл Аналітикою і докладно показую, як налаштовувати рекламу в інтернеті: в пошуковій і медійній мережі, відео на YouTube через Google AdWords, а також як створювати рекламні кампанії в соціальних мережах, зокрема на Facebook і Instagram. Після закінчення мого курсу зі створення інтетрнет-реклами ти зможеш працювати в якості інтернет-маркетолога і/або ефективно просувати свій бізнес в Інтернеті. Курс розділений на три секції. У першій, присвяченій Гугл аналітиці, ти дізнаєшся, як підключити Google Analytics, як налаштовувати цілі, як читати рапорти аналітики. У другій секції ти навчишся створювати рекламні кампанії, збирати цільові аудиторії для твоїх реклам, додавати розширення в рекламні оголошення. Я детально покажу процес створення рекламний кампаній в пошуковій мережі і в котекстно-Медійної мережі, а також відеокампанії на YouTube з можливістю і без можливості пропуску, заставки і відео рекламу типу Discovery. В останній секції я показую, як налаштувати рекламу на Facebook Ads, як створювати цільові аудиторії в соціальних мережах, а також як збирати Ліди/контакти на Facebook. Ти також навчишся налаштовувати рекламу на Instagram і створювати ремаркетингові кампанії. Курс містить комплексну інформацію по інтернет-рекламі і дає можливість швидко і впевнено перейти з новачка в професіонала. Просування в інтетнеті стане для тебе зрозумілим і, головне, ти зможеш просувати свій бізнес в іінтернеті ефективно.

Для кого цей курс:
  • початківці інетрнет-маркетологи
  • власники власного бізнесу
сайт продажу:
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/internet-reklama/
 
Угорі