Що нового?

Набір учасників [Udemy] інвестування для чайників (Михайло Смирнов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 401 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
чому ви навчитеся
  • причини, за якими тобі обов'язково потрібно скористатися можливістю інвестування
  • чому ПАММ-рахунки користуються такою популярністю серед інвесторів
  • Як не втратити гроші на інвестуванні
  • Що таке інвестиційний портфель, і як його скласти
  • головні міфи і помилки про інвестування
  • Як розібратися в інтерфейсі інвестиційної платформи
  • як за короткі терміни збільшити свій капітал в кілька разів
  • які поради потрібно обов'язково знати новачкові
  • які головні переваги є у ПАММ-інвестування в порівнянні з іншими видами інвестування
  • Як зрозуміти, що той чи інший ПАММ-рахунок підходить для вас
  • революційні нововведення, які привнесли ПАММ-рахунки в світ інвестування
  • чим відрізняються агресивні рахунки від консервативних, і як їх правильно використовувати
  • як заощадити на комісіях при поповненні своїх рахунків
  • Як заробляти не тільки на зростаючому графіку, але і на просадках
  • Що робити, якщо все пішло не так, як ви планували
  • вся правда про договірні зливи рахунків
  • яку головну помилку роблять 95% новачків в інвестуванні
  • прості рекомендації щодо оцінки перспективності ПАММ-рахунку
  • як визначати точки входу і виходу з ПАММ-рахунку
  • і багато іншого...

Вимоги

  • можна почати з повного нуля
це може змінити твоє життя ...

Створи джерело пасивного доходу і перестань працювати за наймом за 2-3 роки за допомогою інвестування в ПАММ-рахунки!

без складного і довгого навчання, без тотального урізання своїх витрат, без великих грошей на старті, відкладаючи 10% від своєї зарплати, і приділяючи цьому 2 години на тиждень!

Може бути ти вважаєш, що це звучить занадто красиво для того, щоб бути правдою? Я теж так думав до тих пір, поки не дізнався те, що зараз збираюся розповісти тобі.

Приділи кілька хвилин свого часу для того, щоб я міг розповісти тобі про це докладніше. Дочитай цю сторінку до самого кінця і ти дізнаєшся:

  • Як почати займатися інвестуванням з нуля

  • Як сформувати свій капітал не маючи великих грошей

  • куди краще вкладати гроші, щоб отримати хорошу прибутковість

  • куди не потрібно вкладати гроші

  • і багато іншого ...
але про все по-порядку:

Напевно тебе вже дістало жити по будильнику? Кожен день ходити на роботу? Чи не висипатися? Слухатися дурня-начальника? Отримувати за все це копійчану зарплату? Усвідомлювати відсутність перспектив?

Якщо тебе все це не турбує, тоді тобі немає сенсу читати далі. Але якщо ти відчуваєш, що тебе все це нестерпно дратує, і ти розумієш, що далі так жити ти просто не можеш, тоді продовжуй читати.

Я покажу тобі рішення цих проблем.

Дивись:

Ти абсолютно не винен у тому, що змушений так жити. У нас з дитинства закладають таку програму. Держава зацікавлена в тому, щоб ми так жили. І інвестування людей ніде не навчають-ні в школі, ні в Інституті.

У тебе просто не було можливості навчитися цьому.

Якийсь час назад я страждав також як і ти від усіх цих проблем. У мені накопичувалася злість, незадоволеність своїм життям. Я розумів, що потрібно терміново щось міняти. Що так далі тривати не може.

Але мені не вистачало рішучості. Я не міг просто так взяти і звільнитися з роботи, тому що в цьому випадку я залишився б без грошей. Та й я просто не знав, що саме мені потрібно робити.

У мене не було розуміння

Я знав, що мені потрібно йти в свій бізнес. Але це складно. Це страшно. Не кожен з цим впорається. І у мене не було стартового капіталу.

Також я розумів, що теоретично було б дуже круто жити на відсотки від свого капіталу. Але капіталу у мене не було, і не передбачалося.

Навіть якби він у мене був, я б все одно не знав, як їм правильно розпорядитися. І швидше за все я б втратив його, замість того щоб примножити. Допустив би помилки і прийняв неправильні рішення.

Я пробував займатися бізнесом без стартового капіталу (ПОСЕРЕДНИЦТВО, Фріланс, Створення сайтів, і т.д.). Але практично всі мої починання закінчувалися провалом.

треба сказати, це було важко

Я балансував на межі банкрутства. У мене закінчувалися гроші. Мене наздоганяло відчай, страх і паніка. Я ледь-ледь викрутився з цієї ситуації, і з жахом згадую ті часи.

Наприклад, був такий випадок. Я співпрацював як посередник на оптовому продажі держака для лопат. У мене замовляють машину живця. Я все уточнюю у свого партнера-виробника-потрібний вид держака є в наявності (шліфований).

Замовник вносить передоплату, наймає машину. Машина їде за сотні кілометів (вже в дорозі). Тут мій партнер несподівано повідомляє мені, що насправді держак нешліфований, а замовнику потрібен саме шліфований.

Що мені робити?

Я розумію, що я підставляю замовника. Він уже перевів гроші. Він вже заплатив за машину.

І зараз мені потрібно зателефонувати йому і сказати: "О, Здрастуйте, у вас вже їде машина? Змушений Вам повідомити, що у нас немає шліфованого живця. Так, того самого держака, про який я спочатку сказав, що він є".

Я боявся йому дзвонити. Але дзвонити все таки довелося. Замовник був дуже розсерджений. Я впевнений, що він вважав мене повним мудаком. І у нього дійсно були для цього всі підстави.

Якимось дивом мені все таки вдалося умовити його взяти нешліфований держак. Але неприємний осад на душі від цієї історії у мене залишився досі. І той замовник, зрозуміло, більше мені вже не дзвонив.

Я відчував себе тоді вкрай винним.

І таких ситуацій в бізнесі може бути скільки завгодно. Особливо якщо ти новачок і здійснюєш свої перші кроки в бізнесі.

Я не хочу, щоб ти проходив через весь цей жах.

Тому я і хочу розповісти тобі про простий і практично безризиковий спосіб, як можна не звільняючись з роботи, не йдучи в свій бізнес, не проходячи через всі кола пекла, буквально за 2-3 роки сформувати свій капітал, і вже потім звільнитися з роботи, і почати жити в своє задоволення.

Без начальника, і без будильника.

Якщо тебе це заінтригувало-слухай далі. Скоро я дам тобі розуміння того, що саме тобі потрібно зробити.

Отже, мені було страшно. Мені було погано. І саме тому я почав несамовито вчитися. Коли людині страшно - він завжди починає вчитися. Починає хапатися за будь-які можливості.

Я продовжував зводити кінці з кінцями, гордо називаючи себе підприємцем. Я читав книги, вивчав тренінги та курси. Здійснював все нові і нові безуспішні спроби почати хоч скільки-небудь пристойно заробляти.

У тому числі, мені траплялися книги з інвестування, але тоді я не сприймав інвестування всерйоз (і зовсім даремно). Деякі з них містили занадто мало конкретики. Але поступово я став натикатися на більш корисну і практичну інформацію.

і ось тут-то мене осінило

Я усвідомив, що абсолютно кожна людина, незалежно від рівня свого доходу, може почати з нуля і дійти практично до будь-якого капіталу.

Повторюся, абсолютно кожен (це означає, що і ти теж).

Без бізнесу, без продажів, без розсерджених клієнтів. За допомогою інвестування. Причому зробити це досить швидко.

Потрібно лише володіти правильною інформацією. Вміти правильно розпоряджатися грошима.

Так, це займе час. Так, для цього потрібно буде попрацювати. Але результат може перевершити всі твої найсміливіші очікування.

Так що прислухайся до того, то я тобі зараз скажу. Це може змінити твоє життя.

Ти зможеш виконати свої мрії. Зможеш жити так, як тобі хочеться. Зможеш подорожувати по світу, є в ресторанах, добре одягатися, володіти хорошим житлом і автомобілем, у тебе буде крутий і насичений лайфстайл.

Навіть якщо зараз тобі здається, що це нездійсненно для тебе.

Просто читай далі.

Отже, завершуючи історію про себе, хочу сказати, що зараз я став займатися інвестуванням. Хоча і від бізнесу теж повністю не відмовився.

Я сам перебуваю в процес створення свого капіталу. У тому числі займаюся трейдингом (але не закликаю тебе цим займатися, тому що самостійний трейдинг - це досить складно).

Я йду своїм шляхом. А ти можеш йти своїм, і почати інвестувати без ризику, без паніки, не звільняючись з роботи, і не йдучи в свій бізнес.

З цим розібралися. Переходимо ближче до справи.

По-перше, давай розберемося з тим, чому саме ПАММ-інвестування. По-друге, розглянемо питання про те, як почати інвестувати, не маючи великих грошей на старті.

чому саме ПАММ-інвестування?

Як я вже сказав, тобі потрібно займатися інвестуванням, але інвестування інвестуванню ворожнечу. Є різні види інвестиційних інструментів.

Серед основних класичних інструментів, Я б виділив наступні: банківські депозити, акції та облігації, інвестиційні кампанії та пайові інвестиційні фонди. Можна ще додати інвестиції в бізнес.

Кожен з цих інструментів можна використовувати, але вони погано підходять для новачків. Деякі з них складні. Деякі вимагають великих грошей на старті. Деякі взагалі не можна розглядати в якості інструменту для примноження грошей.

https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/pamminvest/
 
Угорі