Що нового?

Придбаний [Udemy] як розібратися в каві (ч. 2) - Стань експертом за 4 години! ((Sergio Rubini)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 401 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
чому ви навчитеся
  • як влаштовано кавове зерно.
  • хто такі "Солдатики " і"метелики"?
  • Кава" в тіні " vs. "Сонячна кава".
  • навіщо інші дерева на плантації?
  • Чи живуть кавові дерева до 100 років?
  • Як створюють кавові гібриди.
  • Арабіка і Робуста: про роль блендів.
  • скільки хромосом у кавового дерева?
  • "Біла кава" і містична Liberica.
  • екзотичні Polysperma і Arabusta.
  • Як роблять" медовий " кави?
  • Що таке" Стара " кава?
  • лінія Typica vs. лінія Bourbon.
  • збір врожаю: Picking vs. Stripping.
  • Класифікація кави: Variety & Cultivar.
  • Brazilian Naturals vs. Colombian Milds.
  • Регіон: Біологія чи маркетинг?
  • де знаходиться" кавовий Пояс " Землі?
  • від розміру зерна до його щільності.
  • чому так важлива сушка кави?
  • методи обробки: сухий vs. Вологий
  • секрети ферментації і загадки майя.
  • Основні дефекти кавових зерен.
  • "кисле", "лисяче", і "бурштинове" зерно.
  • Як розмір зерна впливає на його смак?
  • чому шкірка коштує дорожче зерен?
  • Піберрі: дефект або "кавова Ікра"?
  • чим глобальне потепління загрожує каві?
  • "кавова іржа": трагедія кави.
  • навіщо кавовому дереву кофеїн?
  • Роль сертифікацій у світі кави.
  • Fair Trade, Organic, RA і Utz.
  • " Cup of Excelence " – сертифікат N1?
  • Що таке справжній Specialty coffee?
вимоги
  • Прим: увага! Перші відео ("Зміст"," Вступ " і початкові уроки) – знаходяться у відкритому доступі, і ви можете вільно ознайомитися з ними.
  • проходження курсу не вимагає додаткових навичок.
Для кого цей курс:
  • кавомани, які хочуть знати про каву більше
  • Бариста, які шукають нових знань про каву
  • кавові підприємці, які професійно вивчають кавову тему
Привіт, друзі, і ласкаво просимо на мій другий курс із серії "як розібратися в каві", який називається"кавова ботаніка".

Він призначений для тих любителів кави і бариста, які хочуть знати більше про свій улюблений напій, і розуміти все його різноманітність і багатогранність.

Представлюся для тих, хто ще не знайомий з моїм першим курсом – "історія кави". До речі, дуже рекомендую вам його пройти, тому що в парі з "ботанікою" вони складуть для Вас повноцінну картину базових кавових знань.

Мене звати Сергій Ремінний, я кавовий експерт з 25-річним досвідом роботи в кавовій індустрії, бізнесмен, письменник і 1-й координатор Європейської асоціації Спешіеліті кави (SCAE) в Україні (2003-2008 рр.).

Після кількох книг про каву, тисячі статей на моєму "блозі про каву" і сотень відео на каналі і серії книг про каву я створив цей онлайн-курс.

Його основне завдання-максимально просто і цікаво розповісти Вам про всі ботанічні аспекти кавового дерева і його плодів – так улюблених нами кавових зерен.

Я дуже намагався не тільки доступно викласти всю інформацію, але і навчити вас розуміти взаємозв'язок різних категорій кавової ботаніки і головне – використовувати її в своєму житті.

Причому розуміти цей зв'язок протягом усього кавового ланцюжка-аж до потрапляння кавових зерен у вашу чашку кави.

Мені дуже важливо, щоб ви не просто отримали нові кавові знання, а щоб ці знання мали практичну цінність, і допомогли вам краще зрозуміти ту каву, яку Ви п'єте щодня.

Мій курс ботаніки складається з 5 головних блоків:

- Розділу "цикли життя", де ми розберемося, як влаштовані зерна кави і що відбувається з кавою в юності, молодості і старості. Ми дізнаємося, хто такі "солдатики" і "метелики", скільки у кави хромосом, і чим загрожує йому глобальне потепління.

- У блоці" Класифікація " ми з Вами вивчимо основні групи і ботанічні види кави у світовій торгівлі, а також розберемося, що таке кава, вирощена в тіні, і як кавове дерево завоювало нашу планету.

У блоці" сорти " нас чекає з'ясування відносин між арабікою і Робустою, вивчення Ліберіки і кавових гібридів і знайомство з такими екзотичними сортами кави, як Polisperma і Arabusta.

У " процесах "будемо розбиратися в складних, але неймовірно важливих нюансах вологості і сушки кави, секрети ферментації, а також поговоримо про медовому і" зістареному " кави.

У розділі "ЗЕРНО" ми прояснимо всі нюанси розмірів і щільності кавових зерен, і розберемося в головному аспекті – вмісті кофеїну. Також ми детально пройдемо дефекти кавових зерен і дізнаємося, що таке "кавова ікра" і "кавова іржа" – трагедія світу кави.

В останньому блоці - "сертифікації" ви дізнаєтеся, що значки на пачках можуть сказати про смак кави. Тут же вас чекають уроки про справедливість, пташок і "чашці досконалості".

А на десерт ми з Вами розберемося в тому, що таке справжній Speciality-кава.

Незважаючи на наукове звучання терміна "Ботаніка", курс, на мій погляд, вийшов простим, цікавим і наочним – в ньому використано величезну кількість барвистих ілюстрацій і відео.

Матеріали, викладені тут, унікальні-Ви не знайдете в Інтернеті - всі уроки курсу побудовані на моєму багаторічному досвіді вивчення кави і моїй особистій системі компонування цих знань. Повірте, для цього мені знадобилися десятиліття роботи і тисячі годин детального вивчення величезної кількості інформації.

Запевняю Вас, що після проходження цього курсу рівень ваших кавових знань підніметься на нову висоту.

І обіцяю, що це буде цікаво.

Ну, що ж, у нас з Вами, як завжди, багато роботи, тому давайте відразу переходити до справи...
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/botanika_kofe/
 
Угорі