Що нового?

Набір учасників [[Udemy] ключі до прихованих сил Арканов вежа і помірність (Алена Стівенс)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 258 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 53.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Робота з кармічними ситуаціями, темою вибору найкращого варіанту і здоров'я в системі арканов і розстановках.


чому ви навчитеся
  • ви навчитеся налаштовуватися на систему ключів зцілюючих сил арканів найпотужніших зцілюючих арканів.
  • зможете якісно працювати зі своїми кармічними ситуаціями, що вимагають вирішення і запускати зцілення кармічних проблем клієнтів, використовуючи "ключі" арканов.
  • Навчіться працювати з блоками, здоров'ям і неатівними ситуаціями. Зможете використовувати ключі акранів в розстановочних сесіях для посилення цілющих ефектів.
  • Навчіться унікальній системі очищення своїх тонких тіл від всяких чужорідних мислеформ і структур. Ви освоїте метод, як простроювати еталонне Я в просторі з
вимоги
  • знання арканов і розстановочних процесів.
опис

Ви навчитеся:

Активувати приховані ключі найпотужніших цілющих сил арканов 14 і 16 і використовувати додаткові сили під час розстановочної сесії.

Зможете якісно працювати зі своїми кармічними ситуаціями, що вимагають вирішення і запускати зцілення кармічних проблем клієнтів, використовуючи "ключі" арканов.

  • перевіряти варіанти вибору на істинність і підключати ангельське бачення найкращого варіанту подій як для себе, так і для клієнтів.

  • за допомогою ключа аркана зможете вибудовувати чітку дорогу до кращого варіанту вибору або зцілення ситуації (органу) в інформаційній матриці людини.

  • переписувати негативні сценарії.

  • відключатися від впливу негативних людей, працювати за допомогою колючої арканов з ворогами, недругами і насильнкамі.

  • дізнаєтеся як деструктурувати жорсткі блоки і працювати з ситуаціями кармічних хвостів.

  • зможете "включати" додаткові цілющі сили в поле розстановок.

  • Навчіться унікальній системі очищення своїх тонких тіл від всяких чужорідних мислеформ і структур.

  • ви освоїте метод, як простроювати еталонне я в просторі тут і зараз.

  • ви навчитеся створювати свої власні зцілюють еліксири, за допомогою тонкої настройки на аркан помірність.
продаючий сайт:
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/inwwgoyl/
 
Угорі