Що нового?

Набір учасників [Udemy] Курс-провідник Код тіла рівень PRO (Лоліта Назаренко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 438 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Чому ви навчитеся

  • тренування без шкоди для здоров'я
  • навчитеся, розуміти своє тіло
  • здоровий спосіб життя увійде в звичку
  • схуднення за допомогою, 13 хвилинних тренувань
  • розбір кожної вправи, детально, щоб втратити тільки зайві кг

Вимоги

  • Наявність каремату (килимка для фітнесу)
  • Наявність гумок для фітнесу
  • Наявність гантелей або пляшок з водою
  • бажання пізнати і поліпшити своє тіло
для кого цей курс:
  • Для всіх хто хоче бути здоровим!
  • для бажаючих схуднути, привести себе в форму!
  • молоді матусі (після 6 місяців ) після пологів
  • ті, хто вічно шукає нове життя
  • хто не боїться інтенсивних тренувань
Рада вітати на моєму курсі-провіднику"код тіла"

Мене звуть Лоліта, і я працюю персональним тренером і так само тренером групових програм, більше 6ти років.

Крім того у мене за плечима величезний досвід 12ти років в сфері хореографії з елементами акробатики і гімнастики. Маючи великий досвід і багаторічну практику, я допомагаю своїм підопічним досягти поставлених цілей!!!

Я багато випробувала на собі і зуміла вивести робочу формулу (код) який допоможе перетворитися при цьому без шкоди для здоров'я!!!

І так!!! Що ж чекає вас на курсі?!Курс " PRO " розрахований на людей які вічно в пошуку нових схем для розвитку і трансформації тіла, також, якщо ведете активний спосіб життя. Важливий момент у вас не повинно бути медичних протипоказань до тренувань (інтенсивним)

В курсі " PRO " зібрані якісні багатофункціональні вправи які, здивують.

Програма складається з одинадцять відео-тренувань: + окремо в кожному уроці додано два відео з розминкою і затримкою, так само ви отримуєте одну кардіо тренування, яку варто використовувати як четверту в тижні вправ, і як бонус ви получваете "Конструктор з харчування" для самостійного розрахунку БЖУ і складання орієнтовного харчування.

Кожен урок в середньому займає 13-15 хвилин це час, який зможе виділити кожен для трансформації себе! У відео я пояснюю і показую техніку кожної вправи, даю рекомендації по кількості підходів.

Програма складена, з використанням базового інвентарю такого як гантелі (пляшки з водою) і гумка досататочно буде навіть однієї середнього навантаження, ну і якщо у вас є килим для фітнесу , можна його використовувати.

Моєю великою метою є навчити на курсі техніці вправ і вмінню слухати своє тіло.
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/pro-ojvt/
 
Угорі