Що нового?

Придбаний [Udemy] майстерність Тайм-менеджменту: роби Більше, Менше Напружуйся

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3861 ГРН
Учасників: 0 з 89
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 45.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Оплата на гаманці WM І Payeer
Курс викуплений, і готовий до роздачі!

майстерність управління часом: робіть більше, стресуйте менше

Візьміть під контроль Ваш час, ваші todo списки і вашу перевантаженість. І навчитеся як з цим всім справлятися без стресу.

чому ви навчитеся
  • відкриєте для себе і навчитеся застосовувати стратегії тайм-менедмента і особистої продуктивності, техніки і хитрості
  • визначте і впораєтеся з перешкодами, які заважають вам бути найбільш ефективними
  • Як перетворити ваші природні особливості і слабкості в ваші переваги, щоб оптимізувати Ваш час і продуктивність
  • створювати індивідуальну систему продуктивності
  • використовувати єдину систему для збору і управління всіма вашими завданнями
  • ефективно пріоритизувати завдання, щоб виконувати потрібні речі в потрібний час
  • планувати ваші денні, тижневі і довгострокові завдання і цілі, щоб економити час і знижувати стрес
  • використовувати однозадачність, блокування часу, документування і перерви більш ефективно, щоб фокусуватися на роботі
опис

Ви можете бути працівником з почуттям відсутності порядку, керівником, який намагається виконувати свою роботу і при цьому бути ефективним лідером, працюючим батьком або ким-небудь ще, але якщо недавно ви вимовили щось схоже на:

  • " мені просто не вистачає часу в добі!"

  • " У мене занадто багато справ!"

  • " У мене немає можливості відпочити!"

  • " відчуваю, що падаю з ніг на роботі і вдома!"

  • " планування кидає мене в стрес!"
то цей курс для вас!

час-це кінцевий ресурс і, напевно, найцінніший. у наш цифровий вік, наш час і увага роздирається в різні боки як ніколи раніше. Тому майстерність управління часом-це необхідний навик для збалансованого і повного життя.

Більшість книг і додатків з тайм-менеджменту стверджують, що пропонують універсальне рішення, якщо ви тільки будете слідувати всьому неухильно, проте вони не враховують, що всі ми різні. Далеко не всі підходи будуть працювати для кожного з нас. у цьому курсі ми почнемо з того, хто ви є, щоб побудувати систему яка буде працювати конкретно для вас.

Почніть зараз і поверніть контроль за своїм часом, досягніть успіху в роботі і використовуйте час на те, що важливо саме вам!

Для кого цей курс:
  • працівники або працюючі батьки, які відчувають себе перевантаженими, в стресі і хаосі
  • керівники, які намагаються робити свою роботу і при цьому бути ефективними лідерами
  • Люди, для яких створення правильного балансу між роботою та особистим життям є проблемою
  • цей курс не для людей з рутинною роботою, що не вимагає планування і управління завданнями, або для тих у кого вже є яка-небудь працююча система управління часом/завданнями
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/do-more-stress-less/?src=sac&kw=time+management+mastery+do+more
 
Угорі