Що нового?

Придбаний [Udemy] Нумерологія. Матриця Долі-Таро (Andrey Lee)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
  1. Дізнайся своє призначення
  2. Розширь свої межі разом з нумерологією
  3. І почни заробляти!
*** КУРС створено 16.01.2021 * * *

Даний курс спрямований на докладне вивчення нумерології, а саме:
  1. Системи елементарних нумерологічних розрахунків
  2. Арканів Таро (22 вищих Аркана Таро і їх значень в нумерологічної карті).
На курсі ми поетапно детально розберемо:
  1. Сферу талантів (опис особистості, плюси і мінуси характеру);
  2. Лінію грошей (кар'єра і професія, в чому полягає блок на грошах);
  3. Лінію відносин (опис партнера і чому ми можемо розлучатися з партнерами);
  4. Точку входу в особисту силу (це потік сили, коли ви займаєтеся тим, що у вас по долі, то отримуєте внутрішню енергію і позитивні події карми бонусом і ваше життя починає змінюватися);
  5. Кармічний вузол (це кармічний урок, який може тягнутися з минулого життя);
  6. Кармічні завдання (особиста кармічна задача, соціальна кармічна задача і загальна кармічна задача особистості);
  7. Періоди (минулого, сьогодення і майбутнього, тобто які події можуть відбуватися в той чи інший період);
Бонусом Ви отримаєте афірмації (позитивні установки) до кожного Аркану, тобто як гармонізувати негативну енергію по долі і вивести її в плюс.
А також ви дізнаєтеся, що говорити клієнту на консультації і як себе вести як психолога.

крім нумерології ми з вами розглянемо:
  • як спілкуватися з клієнтом. (що категорично не можна говорити клієнту? що можна говорити? що робити,якщо ви не знаті відповіді на питання клієнта? )
  • як знаходити клієнтів?
  • хто наш ідеальний клієнт? (Ца-цільова аудиторія)
  • як заробляти на своїх знаннях?
До кінця курсу ви повністю розберете і розрахуєте всі енергії своєї НУМЕРОЛОГІЧНОЇ карти.
Розрахунок нумерологічної карти досить простий і вимагає елементарних знань математики (формули додавання, віднімання і ділення, але можна також користуватися калькулятором або вже готовими сайтами з розрахунку, про які я вам скажу пізніше).

Розрахунок нумерологічної карти дуже затребуваний на ринку послуг, а тим більше якщо ви любите свою справу.
Ще 10 років тому, коли я навчався в школі, я б ніколи не подумав, що стану нумерологом, астрологом. Я в це особливо не вірив і напевно навіть не замислювався.
Але мої інтереси змінилися і мене направила на це життя. Ми завжди згадуємо про Бога коли нам складно, так і сталося зі мною.
У мене були проблеми зі здоров'ям і я почав вивчати психологію, афірмації, енергетику, закони Всесвіту, чакральную систему, заглибився в медитації, чакральную медитацію, йогу, цигун.
І несподівано для себе я записався на курс астрології, який потім перейшов в інтерес до нумерології.
Я вивчив класичну нумерологію (квадрат Піфагора, розрахунки кодів).
Вже третій рік як я займаюся нумерологією.

Матриця долі дуже сильно на мене вплинула і шокувала в хорошому сенсі, так як вона виявилася більш точною, ніж Астрологія. Хоча я вчився у одного з кращих астрологів Росії, але мені тим не менш більш точною здається Нумерологія в плані призначення.
Оскільки після нумерології мені стали зрозумілі мої енергії в професії і чим мені варто займатися. Сфера відносин мені стала більш ясна. Тепер я багато усвідомлюю, завдяки нумерології. Але впевнений, що комусь можливо більше сподобається Астрологія.
PS. нікого не хочу образити, Астрологія прекрасна наука. сам астролог)))

Тому якщо ви відчуваєте, що нумерологія вам відгукується, ви зацікавлені у відкритті нового себе, ви розумієте, що зможете допомагати людям, реалізуючи свої таланти, Ласкаво просимо на даний курс.

Я щиро радий кожному, хто читає ці рядки!
Зміни своє життя в один клік!
Вибір за вами!
Я знаю, ти зробиш правильний вибір! Адже кожен зроблений вибір-правильний!
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/matritsasudbi/
 
Угорі