Що нового?

Набір учасників [udemy] основи та формули ароматерапії (Лана Марконі)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5331 ГРН
Учасників: 0 з 49
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 113.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 3578


Aromatherapy Foundations and Formulas
навчання на міксолога з ароматерапії
Рейтинг: 5,0 з 55,0 (3 оцінок)
Студентів: 6
Автори: Lana Marconi
Останнє оновлення: 8/2021
Англійська
Відео переведу


чому ви навчитеся
  • наука ароматерапії
  • 21 рецепт своїми руками
  • огляд 46 масел: 30 популярних ефірних масел і 16 масел-носіїв
  • Як використовувати ефірні олії та масла-носії для місцевого застосування
  • Як застосовувати ефірні масла згідно традиційній китайській медицині
  • хімічний склад ефірних масел, примітки, сорти, зберігання, рекомендації по розбавленню, запобіжні заходи та безпека


вимоги
  • для проходження цього курсу немає вимог до курсу. Однак для фахівців з голкотерапії є розділи про те, як застосовувати ефірні масла відповідно до теорії традиційної китайської медицини.
  • Заробіть 5 балів CE за курс ароматерапії для практиків природного здоров'я Канади (NHPC), якщо ви є учасником, оскільки це онлайн-курс.
  • Заробіть 5 годин CE на ароматерапію для CTCMPAO, якщо ви є учасником (діяльність категорії B).
опис
Привіт, мене звуть Лана Марконі, я практикую акупунктуру традиційної китайської медицини в своїй клініці і прописую пацієнтам трави. Протягом багатьох років я також включив ароматерапію у свій бізнес у сфері охорони здоров'я та помітив їх користь для здоров'я. Наприклад, я використовую ароматичні масла для обличчя в косметичних процедурах з акупунктурою, а ароматичні масла для тіла я використовую в своїх процедурах масажу туїна.

Крім того, як експерт по здоров'ю в Nuworld Botanicals, компанії моєї сестри в Оквілле, Онтаріо, Канада, я брав участь у розробці її продуктів ароматерапії, представлених в Whole Foods Markets, The Shopping Channel і Well-dot-ca, і це лише деякі з них. з великих магазинів і торгових точок, в яких продавалися її ароматерапевтичні продукти.

Я вирішив створити курс, щоб поділитися з вами цілющими перевагами ароматерапії, будь то особисто чи професійно. Я назвав цей курс "Основи та формули ароматерапії". Це курс для новачків, який познайомить вас з деякими науковими знаннями, що лежать в основі масел, а також покаже, як створювати формули ефірних масел і застосовувати їх місцево. (Цей курс не враховує внутрішнього споживання масел.) Маючи докторську ступінь в галузі енергетичної медицини та трансперсональної психології, я навчився проводити дослідження в області додаткової та альтернативної медицини.

У цьому курсі я розгляну близько 46 масел, 30 з яких є популярними ефірними маслами, а решта є маслами-носіями. Ви можете переглянути курс, щоб побачити, які масла покриті. Я вдумливо переглядаю і пояснюю кожен профіль масла, а також проводжу дослідження, що підтверджують їх властивості, як показано в моїй презентації слайдів Power Point, які я також даю вам у вигляді PDF-файлів. Якщо вам подобається цей стиль навчання, коли я читаю вам інформацію, то цей курс для вас.

У другій половині цього курсу ви дізнаєтеся, як легко створювати і змішувати різні ефірні масла з маслами-носіями, щоб створювати розкішні і природні продукти для тіла, ванни і волосся. Цей розділ веде наш майстер-міксолог з Nuworld Botanicals Марга Ньєвес.

Наприклад, ви дізнаєтеся, як створити кульку для лікування прищів. Інші корисні та захоплюючі товари для дому, які ви створите, включають: масло для обличчя, масло для догляду за волоссям, Масло для масажу тіла, дезодорант і сольовий розчин для ванн. У цьому курсі Ви дізнаєтеся, як виробляти багато продуктів, і ви можете прочитати про них в описі курсу. Для деяких продуктів Я покажу вам, як наносити їх на певні точки акупресури.

Для моїх колег з акупунктури з традиційної китайської медицини я покажу вам, як застосовувати різні ефірні масла відповідно до моделей традиційної китайської медицини, точками акупунктури і навіть теорією 5 елементів. (Якщо ви не є фахівцем з акупунктури TCM, нічого страшного, ви можете пропустити ці слайди.)

Я сподіваюся, що Вам подобається наука і мистецтво ароматерапії, і що цей курс допоможе поліпшити ваше здоров'я і добре самопочуття. Якщо у вас є які-небудь питання, коментарі або навіть відгуки, напишіть мені. Дякую.

для кого цей курс:
  • Люди, яких цікавить ароматерапія
  • люди вивчають товари для здоров'я, зроблені своїми руками
  • Голкотерапевти, які бажають інтегрувати ароматерапію в свою клінічну практику
  • студенти, які проходять майстер-клас Nuworld Botanicals для підприємців по догляду за шкірою
https://www.udemy.com/course/aromatherapy-foundations-and-formulas/
 
Угорі