Що нового?

Придбаний [Udemy] Польська мова. Йдемо далі: А2-В1 (Anna Shirani)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 633 ГРН
Учасників: 1 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 50.6 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
чому ви навчитеся
  • граматичні теми, що відповідають рівню В1, необхідні для складання іспиту на сертифікат (можна сказати, "улюблені теми" екзаменаційної комісії
  • дозована (поступова) подача матеріалу.
  • спеціальні вправи для закріплення правил (без цього ніяк).
  • міні-тести, що перевіряють засвоєння матеріалу.
  • текстові завдання (поповнення словникового запасу).
  • численні розважальні завдання (тести, легенди, комікси, Анекдоти).
опис
Добрий день, дорогі учні!
Я рада представити Вашій увазі новий курс: "Польська мова. Йдемо далі А2 - В1 (частина 1)".
Даний курс містить матеріали з граматики та лексики, що відповідають рівню В1.
Рекомендований для" продовжують", тобто для тих, хто закінчив попередній курс А1-А2 або має відповідний рівень знання польської мови.
Також рекомендований для тих, хто збирається складати іспит на сертифікат В1, оскільки містить і в подробицях розкриває важливі теми, що входять в граматичну частину даного іспиту, без яких здати його складно - вони присутні в 40% завдань граматичної частини (це ступеня порівняння прикметників і прислівників, умовний і наказовий спосіб, відмінювання нестандартних іменників). Інші граматичні теми, такі як основи орфографії, відмінювання дієслів, відмінки, займенники, минулий і майбутній час ми з вами пройшли на курсі а1-а2, де ці теми були освячені повністю.
Взявши до уваги Ваші зауваження і рекомендації, я додала в цей курс більше практичних і розважальних завдань. Граматики на В1 трохи, але вона і непроста, тому буде у вас віддушина і можливість трохи відпочити і розслабитися
Новий курс заявлений як перша частина, тому що залишилися деякі теми, які хотілося б освятити, але які не є строго обов'язковими на іспиті В1. Відразу після публікації даного курсу я займуся другою частиною.
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/polskia2-b1/
 
Угорі