Що нового?

Придбаний [Udemy] Практичний курс відеомонтажу-Premiere Pro 2021 (Сергій Зашкарук)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5405 ГРН
Учасників: 0 з 142
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 39.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Практичний курс відеомонтажу-Premiere Pro 2021
Закріпи свої знання на практиці і вийди на професійний рівень | Десять практичних занять

Опис

"ДЕСЯТЬ готових Відео для портфоліо | | "зворотній ЗВ'ЯЗОК"/"сертифікат про закінчення"

Своїм другим авторським курсом по відеомонтажу в Adobe Premiere Pro 2021 я повністю закріплю Ваші знання, я "розставлю всі крапки над i", щоб ви остаточно і беззастережно вийшли на професійний рівень монтажу.

Я дуже хочу, щоб мої студенти з першого курсу для початківців не просто занурилися в Adobe Premiere Pro, не просто навчилися базовому чистому монтажу, але і стали цілком і повністю професіоналами своєї справи.

Після реєстрації на "Практичний курс відеомонтажу-Premiere Pro 2021", ви пройдете разом зі мною десять докладних максимально розжованих практичних занять з виконання реальних проектів для американських, європейських і австралійських замовників. Акцентую Вашу увагу, Цей курс розрахований на тих, хто вже розбирається в програмі.

До кожної лекції буде прикріплена посилання з усіма исходниками, з "оффером" від клієнта, описом проекту і вимогами, як тільки починаєте проходження лекції, відразу викачуємо все з Гугл Драйв, закидаємо в папку на своєму комп'ютері і працюємо. Ще раз нагадаю, цей курс не для початківців, тут я буду детально занурюватися в техніку монтажу, назва курсу говорить сама за себе, це цілком і повністю "практичний" курс з відеомонтажу.

Якщо будуть хоч які-небудь питання, ви завжди можете писати в особисті повідомлення (тут на Udemy), а ще краще в обговореннях під кожною лекцією, відповідь від мене буде протягом 12 годин. Це не просто відеоролики, які можна подивитися, Ми тут спілкуємося, ділимося ідеями, вирішуємо проблеми один одного.

Попереду нас чекають 10 складних практичних занять і повне занурення в Adobe Premiere Pro 2021


https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/premiere-pro-2021-practical/
 
Угорі