Що нового?

Набір учасників [[Udemy] Програмування Master Go (Golang) : повний курс Bootcamp 2020 (Андрій Думітреску)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 588 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 51 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Програмування Master Go (Golang): повний курс Bootcamp 2020

Станьте професійним програмістом Go з нуля. Вивчіть Golang унікальним та інтерактивним способом. Від нуля до героя!

мова: Англійська з субтитрами
Автор: Andrei Dumitrescu
лекцій: 165
Тривалість:11 годин

чого ви навчитеся
  • Станьте професійним програмістом Go і отримайте роботу.
  • ви освоїте всі ключові концепції Go, починаючи з нуля. Попередніх знань Go не потрібно.
  • для кожної концепції Go Key Ви отримаєте високоякісне відео, розділ кодування, тест, практичні вправи та слайди.
  • Створіть повне розуміння Go з землі. Напишіть ідіоматичний, безпомилковий код Go, використовуючи найкращі практики.
  • Навчіться працювати зі структурами потоку управління Go: якщо, для, перервати, продовжити, переключити, перейти, позначити
  • детально вивчіть всі структури даних Go: масиви, зрізи, рядки, карти, структури.
  • Навчіться ефективно працювати з покажчиками.
  • Навчіться ефективно працювати з файлами.
  • опануйте всю потужність методів та інтерфейсів (Go ООП).
  • створюйте масово паралельні програми за допомогою рутин і каналів Go
  • Освойте примхи стилю Го і умовностей.
  • сотні практичних вправ з рішеннями та вікторинами.
опис
Цей курс не схожий на будь-який інший курс програмування Go, який ви можете пройти через Інтернет. В кінці цього курсу ви освоїте всі ключові концепції Golang, починаючи з нуля, і будете в числі кращих програмістів Go.

Це новий курс програмування Go, який був запущений у жовтні 2019 року і ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених розробників!

Ласкаво просимо на цей практичний курс програмування Go для вивчення Go, мови, створеної для вирішення завдань Google-size.

У найближчому майбутньому Go (Golang) стане одним з найбільш затребуваних мов програмування на ринку праці! Go йде по траєкторії, щоб стати наступною корпоративною мовою програмування. Передові технології та програмне забезпечення вже написані на Go, наприклад, Docker, Kubernetes, Terraform або Ethereum. Окрім Google, Golang використовується Uber, Netflix, Medium, Pinterest, Slack, SoundCloud, Dropbox та багатьма іншими!

Записавшись на цей курс зараз, ви робите найкращі інвестиції у свою кар'єру!
Цей курс, який викладає я, старший інженер-програміст і професійний тренер, - єдиний, який вам потрібен, щоб стати професійним програмістом Go. Після цього курсу ви будете мати глибокі знання основних і просунутих Go.

Я постійно оновлюю курс, щоб він був найповнішим, але також простим курсом програмування Go!

чому цей курс програмування Go?

Цей курс Go (Golang) є унікальним досвідом для Udemy. Є багато інших курсів go, які ви можете вибрати, але цей курс зовсім інший.

для кожної концепції ключа мови Go Ви отримаєте не тільки відео, але і:

  1. Вікторини
  2. Практичні вправи та завдання
  3. Розділ кодування, повний прикладів
  4. Слайди
  5. Ви отримаєте доступ до моєї закритої та ексклюзивної онлайн-групи, щоб надати вам покращену, швидку та якісну підтримку з питань, пов'язаних з курсом.
чому ти повинен вчитися у мене?
  • я практик і ентузіаст. Ласкаво просимо в реальний світ! Я маю майже 20-річний досвід роботи розробником та системним адміністратором. Оскільки я почав займатися програмуванням та мережевими технологіями на початку 2000-х, я майже щодня використовую або вивчаю цю технологію. У мене також є купа сертифікатів у галузі програмування чи мереж.
  • я Педагог, і я знаю, як зробити програму. Я точно знаю, що важливо, а що ні. За останні 10 років я навчив тисячі людей програмуванню та мережевим технологіям.
  • ви вивчите не тільки Програмування на Go, але і просунуті концепції для реальних проектів. Після цього курсу ви освоїте всі ключові концепції Голанга.
теми, що розглядаються в цьому Bootcamp для програмування Complete Go (Golang):
  • встановлення Go, Git та VSCode на Windows, Mac та Linux
  • компіляція та запуск програм Go
  • Використання інструментів Go, таких як go fmt, для форматування та написання ідіоматичного коду Go
  • Структура програми GOPATH та Go
  • оголошення, змінні, константи та коментарі в Go
  • постійні правила, набрані та нетипізовані константи, IOTA
  • Математика, порівняння та логічні оператори
  • типи даних Go в глибинах, нульові значення, динамічні і статично типізовані мови
  • перетворення типів
  • Пакет FMT: Println, Printf, Sprintf тощо
  • іменовані (визначені) типи в Go
  • оголошення псевдонімів
  • управління потоком: if, проста інструкція if, for, continue, break, switch, label, goto
  • області В Го
  • рядки, руни, байти та UTF-8 у Go
  • пакет рядків
  • масиви в Go
  • Слайсы в го
  • карти в Го
  • структури в го
  • користувацькі функції, Variadic та анонімні функції, Defer Statement
  • Робота з файлами в Go: пакети os, io, ioutil, bufio
  • обробка помилок
  • покажчики глибини: розмежування та адреса операторів, перехід до функцій і методів і т. д.
  • методи (приймачі функцій) та інтерфейси (Go ООП): вбудовані інтерфейси, порожній інтерфейс, твердження типу та перемикачі типу тощо
  • паралелізм в Go (дата закінчення: 30.11.2019)
  • Горутини та канали (Дата закінчення: 30.11.2019)
  • бонуси курсу
Кожна тема включає в себе безліч живих прикладів на Go, розділ кодування, десятки тестів, слайди і безліч практичних вправ.

Наприкінці цього курсу програмування Go ви також отримаєте необхідні навички для переходу до певних галузей: мережеве та серверне програмування, хмарне та інфраструктурне програмування, Розробка масштабного програмного забезпечення загалом.

Якщо ви хочете пройти один курс для освоєння програмування Go (Golang), ви повинні вибрати цей, і ви не пошкодуєте!

Для кого цей курс:
  • новачки з дуже простим досвідом програмування.
  • програмісти перемикають мови на Go.
  • програмісти, які знають основи Go і хочуть освоїти Golang.
  • цей курс не повинен відвідувати старші програмісти Go.
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/master-go-programming-complete-golang-bootcamp/
 
Угорі